Hľadáme talenty do národného tímu

Milí rodičia hráčov a hráči,

radi by sme vás pozvali 20. októbra 2018 (sobota), na deň hľadania talentov do golfového rezortu Penati. Pod vedením reprezentačného trénera Andrew Malleyho bude prebiehať klinika dlhej a krátkej hry, a následne sa bude konať scouting hráčov, ktorí sa môžu stať súčasťou reprezentačného tímu. Zúčastniť sa môžu všetci hráči a hráčky vo veku do 16 rokov, a to aj tí, ktorí už v národnom tíme zaradení sú.

Neváhajte a príďte ukázať svoje golfové zručnosti. Stačí sa zaregistrovať prostredníctvom emailu na adresu gabor@skga.sk. V správe uveďte meno, dátum narodenia a HCP hráča.

PROGRAM:

20.10.2018

10:00 – začiatok na driving range, kde bude mať reprezentačný tréner Andrew Malley „kliniku“, t. j. bude vysvetľovať  hráčom dôležité aspekty pokročilej techniky dlhej hry

11:00 – monitoring výkonnosti hráčov na driving range

12:30 – obed

13:30 – klinika krátkej hry – Andrew Malley bude hlbšie analyzovať a popisovať techniku pitching, chipping, hru z piesku a putting

15:00 – monitoring výkonnosti hráčov na chipping area a putting green, predpokladaný koniec o 16:30

V prípade účasti si nezabudnite priniesť svoju golfovú výstroj. Pre všetkých hráčov je zabezpečený obed a loptičky na driving range.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER