O kvapku lepší golfisti sa stretnú na siedmom ročníku

Benefičného Kvapka Nádeje Golf Cup-u aby opäť pomohli deťom po transplantácií kostnej drene.

Family Golf Resort Welten v Báči privíta v sobotu 23. Septembra 2017, siedmy ročník benefičného golfového turnaja Kvapka Nádeje Golf Cup. Po roku sa na tomto atraktívnom ihrisku opäť zídu golfisti, ktorí sa rozhodli svojou účasťou podporiť charitatívne aktivity Nadácie Kvapka Nádeje, zamerané na podporu detských pacientov Transplantačnej jednotky kostnej drene na klinike onkológie a hematológie, Detskej fakultnej nemocnice v Bratislave.

“Sme si istí, že podobne ako po minulé roky, priateľská a uvoľnená atmosféra, bohatý sprievodný program a účasť populárnych osobnosti spoločenského, kultúrneho a ekonomického života, prispeje k skvelej atmosfére tohto atraktívneho benefičného podujatia, ktoré sa už stalo stabilnou súčasťou golfového a spoločenského kalendára všetkých O KVAPKU LEPŠÍCH golfistov, ale aj golfových začiatočníkov”, povedal Štefan Bernát, správca Nadácie Kvapka Nádeje, ktorá turnaj organizuje.
Ako je už dobrou tradíciou, stanú sa známe osobnosti z oblasti kultúry a športu čestnými kapitánmi “O Kvapku Lepších flightov”, ktoré podporili tento ročník Kvapka Nádeje Golf Cup-u a jeho charitatívne ciele. Pozývame preto všetkých “Dobrákov od kosti”, ktorí chcú stráviť príjemný golfový deň, v spoločnosti populárnych spoluhráčov a zároveň podporiť charitatívne projekty celoslovenského významu.

www.kvapkanadeje.sk

https://www.facebook.com/events/143655999467153/?acontext=%7B%22ref%22%3A%22106%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

 

 

Generálny partner

Hlavní partneri

Mediálni partner

Partneri

    

SKGA NEWSLETTER
  • facebookfooter
  • instagramfooter
  • youtubefooter