VEĽKÝ DEŇ D V AGAME!-VEĽKÉ ĎAKUJEM – VYJADERENIE PREZIDENTKY  GKA

Máme dôvod na oslavu, pritom nikto nemá narodeniny, ani okrúhle výročie.
V tomto týždni prebehlo jednanie so zástupcami Hornonitrianskych baní a.s., ktorý nám potvrdili, že banská činnosť pod našim ihriskom už definitívne odznieva.
Týmto Vám všetkým, ktorý ste nám tento rok- dovolím si tvrdiť, že to bol najťažší rok v histórii existencie Agamy zachovali priazeň.
/ kto chodil, videl ako sa nám postupne prepadával driving, aké trhliny sa nám porobili na fervejach, greenoch, ako sa nám naklonil green č. 4 – ako do dejín vstúpil výrok Ivky Rapantovej  na greene č. 4 ktorý sa nám naklonil takpovediac z večere do rána- “Dvadsaťšesť a … škrtám :-)”ako ste museli odpalovať z provizorných odpalísk na jamke č.5, ako sa Vám z dohľadu stratil green 4, ako green na jamke č.1 padol o minimálne dve poschodia dole a hlavne, ako sa nám stratila voda v tých najvačších horúčavách…/
Teraz sa už môžem priznať, že keď sme mali jednanie v zime s baníkmi, vážne sme rozmýšlali, že golfovú sezónu 2017 budeme musieť vynechať a areál bude zatvorený.
Som veľmi rada, že sa tak nestalo, napriek týmto vplyvom ste chodili naďalej, neodradila Vás ani banská činnosť, ani znížená kvalita plôch a ihriska, za čo Vám patrí naša veľká vďaka- znova sa len potrdila sila Agamy – že ide o človečinu, to je to hlavné, čo nás spája, a za čo Vám všetkým  veľmi ďakujem!
Ako sa hovorí, všetko zlé je na niečo dobré- čo sa u nás aj potvrdilo. Ihrisko nám pomaly začína rásť do krásy, z tzv. placky sa vytvorilo naozaj krásne členité ihrisko. Už teraz je vo výstavbe nová jamka PAR 5, na greene sa už intenzívne pracuje. Spravili sa na jamke č. 5 nové krásne odpaliská. Nakoľko sa nám vytvoril nádherný južný svah – budujeme malú vinicu s odrodami, ktoré sa pestovali kedysi na Hornej Nitre… Nakoniec, budeme radi ak sa prídete presvedčiť samy o sile,  a nakoniec aj kráse banskej činnosti ktorej už dávame zbohom!
Prezident klubu
Mgr.Petra Dzuriková

Generálny partner

Hlavní partneri

Mediálni partner

Partneri

    

SKGA NEWSLETTER
  • facebookfooter
  • instagramfooter
  • youtubefooter