Aga-mačky sa aktívne zapojili do Women’s Golf Day !!!

Už minulý rok sme sa zapojili do tejto medzinárodnej akcie. Nakoľko sa to naším Aga-mačkam zapáčilo, tak bolo jasné, že tento rok dátum 4.6. určite nezostane bez povšimnutia.
Pred samotnou hrou sme hlavne pre začiatočníčky zorganizovali golfovú akadémiu, medzi tým sme sa všetky prestriedali v Golf bare, kde nás naša cica Ivka Rapantová a jej kúzelné ručičky každú premenili na krásnu Aga-mačku.
Podmienka účasti bola – ružové tričko a dobrá nálada. Úžasné, že fakt všetky baby to dodržali, darmo v Agame je okrem dobrej nálady samozrejmosťou aj disciplína.
Niektoré stihli napiecť, niektoré sa stihli postarať aj o pitný režim. Ďakujeme šikovniciam Niké Labudovej za ovocnú tortu, Janke Drgoňovej za fantastický koláč a Katke Doničovej za skvelý pitný režim, z ktorého na druhý deň hlava nebolela. / môžem potvrdiť :-)/
Takže každá Aga-mačka pred hrou dostala uši a odznak – „Warning-Girls on tour “ a dali sme si spoločný welcome drink, pri ktorom sme ešte stihli zagratulovať Niké Labudovej k jej narodeninám. Ako ináč, dostala aj darček, ktorý sa hodil k tomuto dňu – fantastický balón samozrejme s mačkami, ktorý pri dotyku mňaukal. Hlavne vo večerných hodinách naším Aga-makom už asi fakt musel liezť na nervy, ale čo by chlapi nevydržali kvôli ženám…
Tak sme hrali texas scramble na 9 jamiek, a tu sú výsledky:
1. miesto Niké Labudová a Mirka Melicháreková
2. miesto Janka Drgoňová a Janka Bošková
3. miesto Maja Budajová a Ivka Rapantová
Nearest to the pin vyhrala Dada Roskošová
Šerpy sa stretli s obrovským úspechom, ale okrem nich baby hrali o prachy, ale amatérsky štatút porušený nebol, potvrdil to aj člen našej športovo technickej komisie Marián Truben. Boli to  hlavne prachy na pranie, a rôzne fantastické veci, ktoré sa zídu v každej domácnosti, o ktoré sa postaral nielen pre víťazky, ale pre všetky účastníčky náš skvelý člen a sponzor tejto akcie Lacko Roskoš.
Skvelý deň, a aj  skvelý večer so skvelými ľuďmi, ktorých spojil Golfový klub Agama.
Ďakujeme

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER