AGAMÁCI A JIMÉNEZ

GOLFOVÝ KLUB AGAMA sa rozhodol hneď na jar uskutočniť sústredenie pre juniorov v spolupráci s Radom Horečným v Španielsku.

Juniori mali intenzívny kurz s fantastickým Sergiom de Céspedes, kde podstúpili intenzívnu kliniku  a dostali mnoho dobrých rád ako zlepšiť svoju hru. Čerešničkou na torte bol určite  Miguel Angel Jiménez, s ktorým sa mali tú česť stretnúť na jeho Golf Academy. Vďaka tomuto stretnutiu mali neuveriteľnú skúsenosť, kde  im Miguel Angel Jiménez venoval svoj čas a predviedol svoje golfové umenie, porozprával veľmi veľa o golfe a tréningu, o svojich rutinách a skúsenostiach z turnajov. Zo sľúbených 10 minút sa im venoval až jeden a pol hodiny. Bol to naozaj neuveriteľný zážitok, na ktorý verím, že nikto zo zúčastnených nezabudne do konca život.
Veľká vďaka patrí celému tímu akadémie, ktorý sa o nich príkladne postaral, trénerovi Sergiovi de Céspedesovi, že nám stretnutie vybavil, Zuzane Kamasovej, ktorá  sa stretnutia tiež zúčastnila a ktorá pomáhala pri odbornom výklade a samozrejme, Veľké Ďakujeme patrí Miguelovi.
Fotogalériu nájdete TU

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER