AGAMÁCI už majú prvé roztrénovanie na golfovú sezónu za sebou!

DRIVING RANGE BUDE UŽ OTVORENÝ CEZ  VÍKENDY!!!

V čase od 25.2. do 4.3. 2017 sme sa viacerí golfisti rozhodli, že dosť už bolo abstinenčných príznakov po krásnej vykosenej golfovej tráve, a tak sme sa obrátili na už nášho veľmi dobre známeho Rada Horečného a  jeho cestovku COSTAGOLF, ktorá nám sprostredkovala pre nás “veľkých” hru na krásnych ihriskách ako napr. Santa Maria golf, Rio Real golf, Los Naranjos, Cabopino a Santa Clara golf.

Na juniorov už čakal zas ich už dobre známy tréner- Sergio Céspedes na Miguel Angel Jimenez Academy, ktorý ich navštívil  minulý rok aj na ich domácom ihrisku v Koši v Agame, s ktorým mali umožnené počas týždňa trénovať.

Boli sme ubytovaní vo Fuengirole pod starým maurským hradom priamo pri promenáde na pláži.Voľný deň sme strávili v Malage, kde sme navštívili napr. Piccasov rodný dom, múzeum vína a príjemnú reštauráciu, z ktorej je krásny výhľad na historickú časť tohto nádherného mesta.

Ako sa hovorí, každý sme si odniesli z tejto dovolenky niečo, samozrejme nehmotné, lebo program bol  tak nabitý, že sme obchody okrem golfových nestíhali, a teda je dôvod sa vrátiť! :-)Už teraz riešime ďalší termín, a teda 19.-26.8. sme spať!

Peťo Valuch príde asi o niečo skôr, nakoľko vyhral od Rada týždenný pobyt , ktorý dal ako darček do losovania pre všetkých zúčastnených.

Už teraz sa tešíme na náš návrat!

Nakoľko ste nám už viacerí volali, že ste trénovania chtiví, tak sme sa rozhodli, že DR otvoríme už túto sobotu- 11.03.2017

DR bude do oficiálneho otvorenia baru a ihriska otvorený zatiaľ každý víkend- SO-NE od 9.00- do 16.00.

Žetóny si budete môcť zakúpiť dole na drivingu, nakoľko sa už robí v areáli, vždy tam v tomto čase bude zamestnanec. Trénovať budete môcť zatiaľ len z podložiek.

Tešíme sa na Vás!

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER