Milý turnajový hráč/hráčka,

Slovenská golfová asociácia hľadá neustále nové príležitosti a možnosti ako zlepšiť turnajové prostredie nielen na národnej úrovni. Technológie menia svet a my sme si v minulej sezóne vyskúšali ako dostať hráčov, či divákov a rodičov bližšie k hre prostredníctvom Genius Golf Online Scoring, ktorý sme využívali pri majstrovských šampionátoch, či Národných golfových ligách. V pilotnom ročníku sme zhromaždili informácie a zhodli sa, že nový turnajový software bude prínosom nielen pre účastníkov, ale aj pre divákov, či organizátorov turnajov.

Z tohto dôvodu sme sa od sezóny 2023 rozhodli rozšíriť použitie systému s jeho plným potenciálom na všetky asociačné turnaje.

Nový systém Genius Golf prináša veľa užívateľských noviniek:

- všetky turnaje pod jednou strechou
- rýchle prihlásenie na turnaje s elektronickou platbou
- digitálna skórkarta
- email / SMS notifikácie (štartovka, výsledky, obmedzenia z dôvodu napr. počasia)
- online skóring
- live TV prenos z diania na ihrisku
- databáza hráčskych štatistík
 

ODPORÚČANÝ POSTUP PRI REGISTRÁCII A PRIHLÁSENIA NA TURNAJE SKGA

KROK 1 - Členom SKGA s platným mailovým kontaktom bude zaslaný registračný email do Genius Golf databázy, kde registráciu potvrdia a vytvoria si svoje heslo. Ostatní hráči, s chýbajúcim mailovým kontaktom sa môžu registrovať do Genius Golf databázy TU, kde zadajú všetky požadované údaje.

KROK 2 – Následne majú registrovaní hráči prístup do turnajového portálu SKGA.

Link na turnajový portál (TURNAJE SKGA):
https://golfhub.golfgenius.com/hubs/2c29d911-cf14-49d7-83e7-4da2712e9b8a

Prístup na turnajový portál nájdete aj na stránke Slovenskej golfovej asociácie v sekcii Turnaje.

KROK 3 – Prostredníctvom tlačidla „Register for this Event“ sa môžete prihlásiť do požadovaného turnaja. Registrácia je úspešná po úhrade vstupného poplatku prostredníctvom platobnej brány. To platí pre individuálne turnaje, nie túry.

KROK 4 - V prípade SKGA túr je potrebné sa prihlásiť aj do vybraného kola individuálne a to prostredníctvom ľavého stĺpca „Upcomming Rounds„
 
Podrobnosti k turnajom nájdete na tzv. member portáli, ktorý má každý turnaj vlastný, ide o akúsi web stránku každého turnaja. Na túto sa dostanete po kliknutí ma More info na bielej stránke s popisom turnaja a registračným tlačidlom.Samotný member portál (web turnaja) vyzerá takto:Na tejto stránke nájdete podrobnosti k turnaju.
 

Pod Vašim hráčskym profilom si môžete okrem osobných detailov (vrátane fotografie) prednastaviť platobné údaje, k zrýchleniu procesu platby.
Vzhľadom na nový turnajový systém Vám odporúčame sa zaregistrovať a prihlásiť na Vami preferované turnaje, čím skôr, aby ste predišli časovej tiesni.
Pevne veríme, že spoločne sa nám podarí uskutočniť tak dlho žiadaný posun vo svete správy golfových turnajov na Slovensku.

S pozdravom
Váš tím SKGA