Aneta opäť  s úspechom v novej sezóne

Aneta Abrahámová otvorila sezónu vynikajúcim výsledkom na najväčšom turnaji sezóny Edwin Watts/Kiawah Island Spring Classic, ktorý sa hral na dvoch rozdielnych ihriskách v Južnej Calorine v dňoch 25.-27.02.2018..  Aneta sa umiestnila  na delenom 9.mieste spomedzi  218 hráčok zo 42 univerzitných družstiev s výsledkom +1 /72,73,72/ .  Zahrala 6 birdie a 1 eagle na 455 yardovom 5 pare. Na prvom mieste skončili tri hráčky s výsledkom -5. S Anetou sa o 9.miesto delila i 41.hráčka národného rebríčka USA.

S týmto výsledkom sa už 6.krát v rade umiestnila na turnajoch v top-10. Zároveň získala od vedenia turnaja i cenu pre najlepšiu hráčku na ihrisku Oak Point. Za jej výkon ju vedenie Horizon League vyhlásilo za hráčku týždňa, ,,Bola to skvelá skúsenosť súťažiť na dvoch rozdielnych ihriskách na jednom turnaji. Dosiahnuté umiestnenie medzi dobrými hráčkami  je pre mňa odmenou za tvrdú prípravu v zime “ povedala Aneta po turnaji. Svojím výkonom nadviazala na úspešnú sezónu z jesene 2017, v ktorej  z piatych  turnajov dva vyhrala.

Aneta mala po turnaji dvojnásobnú radosť po správe o získaní ocenenia z univerzity, na ktorej študuje 30,000 študentov. Bola zaradená medzi najlepších TOP 100 študentov univerzity za jej akademické a mimo školské aktivity. Ocenenie jej bude odovzdané na slávnostnom Top 100 Recognition Banquet.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER