Charity golf cup v Agame

V sobotu 25.05. 2019 sa uskutočnila zaujímavá akcia v Agame pod názvom CHARITY GOLF CUP pri príležitosti Národného dňa golfu pre golfistov, aj pre negolfistov, tiež pre telesne postihnutých. Všetci spolu prežili krásny deň na golfe, a pritom sa príjemne zabavili a popritom pomohli aj dobrej veci.
 Pred hrou čakalo pre golfistov, aj negolfistov bohaté a hlavne zaujímavé občerstvenie, o ktoré sa postaral sponzor akcie-Agro rybia farma Handlová, a tak byla možnosť pochutnať si na rybacích párkoch, ako aj zaujímavých paštékach zo sumčeka afrického. Potom už nasledoval welcome drink a slávnostne otvorenie spolu s prezidentom Slovenskej golfovej asociácie Tomášom Stoklasom, ktorý otvoril túto akciu krátkym príhovorom.
        Na tejto akcii pochopiteľne nemohol chýbať prezident Slovenskej golfovej asociácie hendikepovaných Peťo Lenčeš, ktorý sa postaral o účasť na tejto akcii hlavne ľudí s telesným postihnutím, ktorí si mohli skúsiť náš Paragolfer, ktorý je zatiaľ jediný na Slovensku.

Sme veľmi radi, že na našu akciu prijal pozvanie aj prezident Českej golfovej asociace hendikepovaných Mirek Lidinský, ktorý prišiel s aktívnymi golfistami s telesným postihnutím, ktorí nám zdravým predviedli, že zdravotný stav človeka nie je hendikepom ani pri golfe, a hendikep je pri golfe naozaj len číslo. Ukázali a predviedli naozaj krásne údery a hlavne výsledky.

My golfisti sme si zahrali texas scramble na 18 jamiek, negolfisti si zatiaľ mali možnosť vyskúšať golf.

      Tu sú mená víťazov:
      1. Süsser Aleš- Susserová Zuzana
      2. Janka Drgoňová- Daniel Drgoňa
      3. miesto Hebelka Vlastimil -Šnobl Lukáš
      Nearest to the pin jednoznačne vyhral nový člen Agama GK Ján Juríček, ktorý zahral neprekonateľný výsledok, a chýbal mu len naozaj malinký kúsok aby nedal Hole in One.
      Knižku Osud na mě ukázal aj s venovaním sa podarilo získať Aďovi Ďurčekovi.
      Po hre na všetkých už čakal fantastický guláš od nášho Františka.
      Po oficiálnej časti sa spolu všetci zabavili s muzikantami z Martina, ktorých pochválil aj náš už veľmi dobrý priateľ Henry Tóth./ Henry si vyskúšal v nedeľu aj Footgolf, a boli sme prekvapený jeho výkonom pri tomto športe, ktorý ho zaujal/
      Príjemný deň sa prehupol do večerných hodín, kde pre všetkých ešte bola pripravená fantastická grilovačka na terase v Golf bare, a potom ešte perfektná zábava s DJ. Dr. Goňom do neskorých večerných, alebo skorých ranných? hodín.
      Sme veľmi radi, že sme v tento deň  odložili všetky nepodstatné veci, a prišli  si zrovnať svoje myšlienky a hodnoty, a popritom zažiť krásny deň vďaka golfu a skvelým ľuďom, ktorí svojou prítomnosťou podporili túto akciu.
      Zo zbierky sme sa rozhodli podporiť dvoch ľudí s telesným postihnutím, ktorým v plnej miere uhradíme golfový kurz a členstvo.
      Takže, kto počas júna prejaví najviac záujmu o golf, tomu umožníme stať sa golfistom! Paragolfer je v Agame bezplatne k dispozícii.
     Ďakujeme všetkým.
Petra Dzúriková

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER