Čo pre vás pripravuje Airport Golf Club na rok 2021?

Airport Golf Club bol založený v roku 2008. Členom aj návštevníkom ponúka výborné hracie podmienky – plnohodnotné 9-jamkové ihrisko, par 35 s dĺžkou 2500m, krytý a osvetlený driving range s dĺžkou 220 m, chipping area a putting green. Atraktívnymi doplnkovými aktivitami sú takisto footgolf, disc golf a lukostreľba.

Čo pre vás pripravuje Airport Golf Club na rok 2021?

Golfový klub Airport v Šuranoch pripravuje tento rok kurzy zelenej karty spojené s členstvom v klube za výhodných podmienok. Plánujú dni otvorených dverí pre všetkých, ktorí si chcú prísť vyskúšať golf. Pre deti každoročne pripravujú detské denné tábory, ktoré sa tešia veľkej obľube nielen u detí ale aj u rodičov. Tento rok budú tábory v 3 termínoch. Pre malých golfistov robia v golfovom klube Airport aj detské tréningy dvakrát do týždňa.

Airport Golf club pripravuje tento rok špeciálne pre dámy tréningovú kliniku a aj ženskú jamkovku.

Okrem toho sa môžete tešiť aj na rôzne zľavy na fee a členské poplatky do golfového klubu a aj HCP senior turnaje.

Airport Golf Club nám odpovedá na otázku – Prečo GOLF?

Pretože je to úplný mentálny relax v prírode, spolu s prijemnými ľuďmi v krásnom prostredí, s dobrou energiou a takisto pomáha udržiavať zdravý a pozitívny životný postoj. Golf je jeden z najkrajších a zároveň aj najťažších športov, ktorý ale môžete hrať až do konca svojho života a s celou rodinou.

Golfový citát na záver:

„Ak hráš golf, si môj priateľ.“

 

Viac informácii o Golfovom klube Airport Golf Club nájdeš aj v článku Hrajgolf.sk.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER