Čo pre vás pripravuje Golf Club Welten na rok 2021?

Areál Golf Club WELTEN sa nachádza 23 km južne od Bratislavy. Golfové ihrisko bolo dokončené v roku 2007, odkedy ponúka svojim návštevníkom najvyšší možný štandard služieb. 18 jamkové majstrovské ihrisko je bohaté na pieskové bunkre, čo ho robí veľmi zaujímavým pre všetky kategórie hráčov bez ohľadu na úroveň hendikepu. GC WELTEN ponúka možnosť tréningu na 3 jamkovej akadémii, ktorá je ideálnym miestom pre začínajúcich golfistov aj bez vlastníctva zelenej karty.

Čo pre vás pripravuje Golf Club Welten na rok 2021?

Pre jednotlivcov a menšie skupiny organizuje GC Welten každoročne možnosť vyskúšať si golf pod vedením PRO trénera. Pre firmy plánujú rôzne golfové eventy ako napr. škola golfu pod vedením PRO trénera. Počas letných prázdnin organizuje GC Welten pre našich najmenších golfistov denné detské tábory a okrem toho bude každý týždeň od pondelka do piatka prebiehať výuka v slovenskom a anglickom jazyku pod vedením PRO trénerov Peter Bučko a Tom Davies. Pre seniorov v priebehu celej sezóny organizujú WEL TEN Team Tour – celoročnú súťaž družstiev. Golf Club Welten je zároveň dlhoročným organizátorom seniorskej túry s názvom SENIOR TOUR V3 v spolupráci s českými a rakúskymi ihriskami.

„Ak nám pandemická situácia dovolí, plánujeme organizovať Ladies Cup a Family Cup pre ženy a ich ratolesti“, uvádza GC Welten. My pevne veríme, že situácia sa v lete upokojí a budeme si môcť všetky pripravované golfové podujatia užiť naplno.

Golf Club Welten nám odpovedá na otázku – Prečo GOLF?

Pretože pri golfe môžete stráviť prekrásny deň so svojimi priateľmi s v prekrásnom prostredí a pritom zároveň pomôcť svojmu zdraviu skvelým športom.

 Niekoľko golfových citátov na záver:

„Udržujte si zmysel pro humor. V živote už máte stresu dosť. Nedovoľte, aby špatné odpaly zničili hru, ktorú si máte užívať.“ – Amy Alcott

„Golf je jediný šport, kde si profesionál môže užiť hru so svojimi priateľmi.“ – Chi Chi Rodriguez

 

Viac informácii o Golf Clube Welten nájdeš aj v článku Hrajgolf.sk.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER