Čo pre vás pripravuje golfový klub Hrubá Borša na rok 2021?

Ihrisko v Hrubej Borši je výnimočné svojou rozmanitosťou napriek tomu, že je postavené v rovinatej oblasti. Dovezená pôda však umožnila vytvoriť na zdanlivo nudnej rovine množstvo zvlnení a prevýšení. Čaro ihrisku dodáva aj lužný les, v ktorom je posadených čiastočne či úplne až 8 jamiek. Rozmiestnením odpalísk, prekážkou a šírkou fervejí je veľmi príjemne hrateľné z predných odpalísk, no dĺžka ihriska z čiernych odpalísk z neho robí test aj pre najskúsenejších.

Čo pre vás pripravuje golfový klub Hrubá Borša na rok 2021?

Golfový klub Hrubá Borša pre vás každoročne pripravuje obľúbený začiatočnícky kurz Štart karta. Ide o dvojhodinový začiatočnícky kurz, kde sa nováčikom vysvetľujú základné pravidlá golfu, golfová etiketa a základy golfovej hry. Po absolvovaní kurzu Štart karta si osvojíte základné pravidlá golfu a pojmy ako putt, chip alebo full swing vám už nebudú cudzie.

Každoročné mimoriadne obľúbené podujatie je naŠTARTuj nového golfistu – úspešná séria Texas scramblov, v ktorých súťažia dvojice v zostavách golfista a úplný negolfista. Negolfista môže tak okúsiť turnajový golf na Public ihrisku. Samozrejmosťou sú špeciálne upravené niektoré pravidlá pre negolfistov.

Golfový klub Hrubá Borša okrem toho plánuje aj množstvo workshopov, Deň otvorených dverí, či Národný deň golfu.

Pre detských golfistov sa chystá aj tento rok v Hrubej Borši denný letný tábor, ktorý bude po novom vo vedení trénera Jakuba Hrbáňa.

Obľúbený Women´s golf day nebude chýbať ani tento rok! Špeciálny vyčlenený turnaj pre ženy, na ktorom vás, dámy, budú čakať akcie ako napríklad líčenie a aj rôzne prekvapenia a darčeky. Pre dámy pripravujú okrem toho aj farebné turnaje, kde budú mať možnosť ukázať svoje farebné outfity. Na všetkých golfistov ale aj negolfistov sa v golfovom klube Hrubá Borša náramne tešia!

Golfový klub Hrubá Borša odpovedá na otázku – Prečo GOLF?

Golf je rozmanitá hra. Môžete si zahrať sami ak si chcete od všetkého oddýchnuť alebo v skupinke ak sa chcete zabaviť s kamarátmi. Môžete si ho zahrať iba tak pre radosť, alebo sa snažiť pokoriť najlepšie skóre. Vyrovnanú partičku si môžu zahrať mladší aj starší, skúsenejší aj tí menej skúsení. Okrem toho, priemerný amatérsky golfista má rád golf kvôli tým pár profesionálnym ranám, ktoré za svoje kolo zahrá. Pridanú hodnotu má aj v týchto časoch Covidu, keďže je to individuálny šport hraný v exteriéri.

Najkrajší golfový citát na záver:

Golf je to najbližšie ku hre, ktorú voláme život. Nepodarené rany striedajú lepšie chvíle, skvelé rany striedajú horšie chvíle, ale loptu hráš vždy tak ako leží.

 

Viac informácii o Golfovom klube  Hrubá Borša nájdeš aj v článku Hrajgolf.sk.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER