Čo pre vás pripravuje Golfový klub Malá Ida na rok 2021?

Malá Ida je jedna z najzaujímavejších rezidenčných oblastí v okolí Košíc. Obec vzdialená 7 kilometrov od Košíc má potenciál stať sa vyhľadávaným miestom pre golfových nadšencov. Golfový areál sa nachádza v blízkosti medzinárodného letiska Košice-Barca. Nové deväťjamkové ihrisko v Malej Ide pri Košiciach má rozlohu 30 hektárov. Ihrisko v nádhernej prírodnej scenérii charakterizujú široké ferveje, veľké gríny s variabilným rozmiestnením jamiek, pričom je spestrené vodnými plochami a ramenami potoka.

Čo pre vás pripravujú v Golfovom klube Red Fox Malá Ida na rok 2021?

V Golfovom klube Red Fox Malá Ida pravidelne pripravujú kurzy golfu pre záujemcov o golf a aj iné aktivity na prilákanie nových golfistov. Predovšetkým sú to kurzy zelených kariet pod vedením head PRO trénerky Sandry Jantovej.

V Malej Ide sa každoročne počas letných prázdnin organizuje detský kemp a takisto deti majú možnosť pravidelne chodiť na detské tréningy. K našej organizácii patria aj detské turnaje a takisto spolupráca s SKGA.

Seniorom pomáhajú pri zostavovaní tímov na seniorské majstrovstvá.

Red Fox Malá Ida nám odpovedá na otázku – Prečo GOLF?

„Ľudia u nás majú radi golf, kvôli pestrofarebnému, kľudnému prostrediu v ktorom si vedia oddýchnuť a zrelaxovať sa z náročných období, vychutnať si chvíle s priateľmi a rodinou a priateľský prístup personálu.“

Golfový citát na záver:

„Golf je hádanka bez odpovědi. Hrál jsem tuto hru 50 let a stále nemám nejmenší tušení, jak hrát.“ – Gary Player

Viac informácii o Golfovom klube Malá Ida nájdeš aj v článku Hrajgolf.sk.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER