Čo pre vás pripravuje golfový klub Trenčín na rok 2021?

Ihrisko v Trenčíne vás očarí nielen krásnym výhľadom na majestátny Trenčiansky hrad a rieku Váh ale aj nezabudnuteľným zážitkom z hry na ihrisku, ktoré bolo navrhnuté a vytvarované najlepšími odborníkmi v tejto oblasti. Trenčianske 9-jamkové ihrisko je ideálnym miestom pre golfových začiatočníkov, vylepšenie krátkej hry pre skúsenejších golfistov, ale hlavne rodinným ihriskom v uvoľnenom a priateľskom prostredí.

Čo pre vás pripravuje golfový klub Trenčín na rok 2021?

Golfový klub Trenčín plánuje v roku 2021 zorganizovať Dni otvorených dverí golfu pre všetkých, ktorí už dlho váhajú, či a kedy golf vyskúšať po prvýkrát. V golfovej klubovni v Trenčíne sa budú konať pravidelné akcie na popularizáciu golfu a prednášky na tému golf, ktorých cieľom bude priblíženie pravidiel a etiky golfu.

Pre malých golfistov v Trenčíne chystajú v lete 2 celotýždňové golfové tábory pre juniorov.

Dámy, golfistky, aj  negolfistky – tešiť sa môžete na celoročné turnaje so skvelými doprovodnými akciami,  na ktorých nebude chýbať líčenie či predstavovanie rôznych produktov a pod. Strávite príjemný deň na ihrisku a v skvelej spoločnosti. Všetky ste vítané!

Pre seniorov bude golfový klub Trenčín tohto roku organizovať špeciálnu seniorskú túru v klube, špeciálne tréningové programy pre seniorov, či Dni seniorov.

Na golf nie je nikdy neskoro. Tešíme sa na vás!

 

Golfový klub Trenčín nám odpovedá na otázku – Prečo GOLF?

Golf je celoživotný šport s množstvom benefitov. Je to hra pre celú rodinu, je to bezkontaktný šport v prírode a ideálny šport aj cez pandémiu.

Najkrajší golfový citát na záver:

„Golf nielen pridáva roky vášmu životu, ale aj život vašim rokom.“

 

Viac informácii o Golfovom klube Trenčín nájdeš aj v článku Hrajgolf.sk

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER