Čo pre vás pripravuje Golfový klub Trnava na rok 2021?

Golfový klub Golf Trnava bol založený v roku 2011 za účelom vybudovania golfového tréningového centra. Slávnostný začiatok výstavby bol 21.11.2011. Aktuálne sa podarilo vybudovať tréningové zázemie pre nácvik krátkej a dlhej hry s komfortnou sociálnou vybavenosťou. Súčasťou odpaliska sú kryté kóje pre možnosť tréningu aj za nepriaznivého počasia a automat pre výdaj loptičiek. Atmosféru areálu dotvára príjemné prostredie kaviarničky s možnosťou občerstvenia. Celý areál je prístupný okrem členov golfového klubu aj širokej verejnosti z Trnavy a okolia. Samozrejmosťou je možnosť tréningu pod dohľadom profesionálnych trénerov golfu.

Čo pre vás pripravuje Golfový klub Trnava na rok 2021?

Golfovým začiatočníkom ponúkajú kurzy úvod do golfu, kde sa teoreticky ale hlavne prakticky zoznámia s golfom. Základný kurz trvá 90 minút a rozšírený 3 hodiny.

V Golfovom klube Trnava deti trénujú podľa výkonnosti v skupinách 1 – 4 krát týždenne. Pre deti aj tento rok pripravujú detské golfové tábory. Tieto tábory sú určené pre deti vo veku od 6 do 12 rokov, pre začiatočníkov ale aj pokročilých golfistov.
Termíny táborov:

Turnus A 12.7 – 16.7. 2021 – OBSADENÝ
Turnus B 9.8 – 13.8. 2021 – EŠTE JE MOŽNÉ PRIHLÁSIŤ

Viac info nájdete na webe Golftrnava.sk

Pre nežnejšie pohlavie pripravujú dámske tréningy s ich trénerkou golfu Olinkou a pre seniorov majú k dispozícii kurz, na ktorom sa zoznámia s golfom.

 

Golfový klub Trnava nám odpovedá na otázku – Prečo GOLF?

Pretože ľudia radi trávia čas v prírode pri prechádzke s golfovými palicami.

Golfový citát na záver:

„Aj ten najhorší deň na golfe je lepší ako byť v práci.“

 

Viac informácii o Golfovom klube Trnava nájdeš aj v článku Hrajgolf.sk.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER