Čo pre vás pripravuje Grafobal Group Golf Resort Skalica na rok 2021?

Golfové ihrisko Grafobal Group Golf Resort Skalica, vybudované v štýle ihrísk linksového typu, z dielne architekta Hans-Georg Erhardta  otvorilo svoje brány v roku 2009. Rezort okrem hry na 18 jamkovom ihrisku ponúka možnosť odpaľovať na viac ako 250 metrov dlhý driving range aj s krytými odpaliskami, pripravovať sa na puttovacom a chipovacom greene, či oddýchnuť si v príjemnej spoločnosti v Clubhouse. Kombinácia profesionálnej starostlivosti, širokej ponuky služieb a tradičnej pohostinnosti je garanciou skvelej hry a pohodovo prežitých chvíľ v kráľovskom meste Skalica, kde sa snúbia golf, víno a príjemný relax.

Čo pre vás pripravuje Grafobal Group Golf Resort Skalica na rok 2021?

GGGR Skalica pripravujú aj tento rok Family Day (deň otvorených dverí), určený pre celé rodiny. Počas športového dňa budú prebiehať golfové lekcie, súťaže, footgolfový turnaj, animácie pre deti a aj obľúbená prehliadka ihriska na golfovom autíčku. Tešiť sa môžete aj na tréningy s PRO trénerom pre dospelých a deti, určené pre golfistov ale aj začiatočníkov.  Pripravujú aj pravidelné klubové turnaje – Trdlo a Skalický Rubín a partnerstvo s TMR a reciprocity s12-timi zahraničnými golfovými ihriskami. Výhodou ihriska v Skalici je to, že je prispôsobené aj na hranie čoraz viac populárnejšieho športu – Footgolfu, ktorý je spojením dvoch obľúbených športov – golfu a futbalu.

Pre deti počas letných prázdnin organizujú sériu denných kempov. Deti sú rozdelené podľa veku a hracích schopností do viacerých skupín. Kemp je vedený zábavnou formou doplnený angličtinou, hrami a rôznymi súťažami. Tréneri zameriavajú svoju pozornosť aj na najmenšie deti už od materskej škôlky. Talentované deti trénujú a budujú tak širšiu golfovú základňu. Pravidelne raz do týždňa organizujeme verejné tréningy určené pre deti, ktoré si chcú vyskúšať golf alebo sú na úplnom golfovom začiatku.

Pre ženy v Skalici pripravujú ženský turnaj, z ktorého si každá golfistka okrem účasti na turnaji a zlepšenia svojich hracích schopností odnesie aj hodnotný darčekový balíček. Konajú sa aj pravidelné akcie – lekcie jogy, nazvané „ Yoga pri západe slnka“. ktorú si môžete zacvičiť priamo na golfovom ihrisku pri krásnom západe slnka.

Pre seniorov v Skalici pripravujú golfové turnaje s tematickým večerom a výhodný golfový balíček Senior game pack –  ( 2 x  Green Fee na 18 jamiek + buggy) Majú možnosť cestovať za golfom a využiť členské výhody aj na partnerských ihriskách s TMR.(Kaskády,Ostravice,Olomouc) a recipročných zľavy (do výšky 100%) ponúkame aj na ďalších 12-tich ihriskách.

Golfový klub Skalica nám odpovedá na otázku – Prečo GOLF?

Golf je športová aktivita pre každého v krásnom prostredí a v prírode, pobyt na čerstvom vzduchu. Aktívny pohyb spojený s relaxom, spoznávanie nových ľudí. Golf je šport pre celú rodinu.

Najkrajší golfový citát na záver:

„Udržujte si zmysel pre humor. V živote už máte stresu dosť. Nedovoľte, aby nevydarené odpaly zničili hru, ktorú si máte užívať.“ AMY ALCOTT

 

Viac informácii o Golfovom klube Grafobal Group Golf Resort Skalica nájdeš aj v článku Hrajgolf.sk.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER