Čo pre vás pripravuje Gray Bear Tále na rok 2021?

Gray Bear je prvé 18 – jamkové majstrovské golfové ihrisko na Slovensku. Scenéria horského údolia je bohatá na prírodné krásy a jej prirodzenými dominantami sú korytá potokov, skalnaté balvany, mohutné jedle a smreky. Súčasťou golfového areálu je golfová akadémia Little Bear. Je vhodná aj pre začínajúcich golfistov pod vedením skúsených trénerov. Môžu si vyskúšať a zoznámiť sa s golfom za veľmi prijateľných podmienok. Skúsení golfisti si môžu zdokonaliť krátku hru. Zaujímavosťou je, že akadémia dá hrať z dvoch smerov – aj v reverznom smere. Atraktívnou novinkou je NOČNÝ GOLF, ktorý ponúka výborný relax aj vo večerných hodinách.

Čo pre vás pripravujú na golfovom ihrisku Gray Bear Tále na rok 2021?

Na golfovom ihrisku v Táloch pôsobia viacerí profesionálni tréneri, u ktorých je kedykoľvek možné absolvovať kurz golfu pre začiatočníkov.

Pre deti každoročne organizujú obľúbené detské golfové akadémie. V roku 2021 sa budú konať v piatich termínoch:

  1. turnus: 12. 07. – 16. 07.
  2. turnus: 19. 07. – 23. 07.
  3. turnus: 02. 08. – 06. 08.
  4. turnus: 09. 08. – 13. 08.
  5. turnus: 23. 08. – 27. 08.

Škola golfu – denný golfový tábor trvá od pondelka do piatku od 9:00 do 16:00 hod., je určený pre deti a mládež od 6 do 15 rokov a zahŕňa 3 hodiny výuky golfu denne na cvičných plochách a na akadémii Little Bear. Každé dieťa dostane certifikát o absolvovaní golfovej školy. Golfové palice vám požičiame a deti majú počas dňa k dispozícii desiatu, olovrant a pitný režim. Okrem trénerov na deti dozerajú aj animátorky. Viac informácii nájdete TU.

V Táloch spolupracujú so základnou školou Pionierska 2 Brezno, ktorým vytvárajú kvalitné podmienky na golfovo ihrisku. Zaškolili pedagógov telesnej výchovy, ktorí pod vedením miestneho PRO trénera vykonávajú pravidelne výuku golfu v škole v rámci golfových krúžkov a na golfovom ihrisku.

Golfový klub Tále organizuje svoje aktivity a podujatia pre všetkých golfistov bez rozdielu pohlavia a vekových kategórií. Pripravujú tradičnú golfovú túru Zaninoni Grand Prix presented by Glenmorangie, dlhodobú súťaž o hodnotné trofeje a vecné ceny, ktorej súčasťou bude okrem 9 turnajov na Gray Bear aj turnaj v Karlovych Varoch a Mariánských Lázňích.

Gray Bear Tále nám odpovedá na otázku – Prečo GOLF?

Golf zaručuje aktívny pohyb a prechádzku v krásnej prírode. Golf je šport pre všetky vekové kategórie, ktorý sa hrá v impozantnom prostredí a posilňuje telo i ducha.

Golfový citát na záver:

 „Úspechy na golfovom ihrisku nie sú dôležité. Dôležitá je slušnosť a poctivosť.“ Tiger Woods

Viac informácii o Gray Bear Tále nájdeš aj v článku Hrajgolf.sk.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER