CTMko GC Welten trénuje na simulátoroch v Šamoríne

V spolupráci s OLYMPIA SQUASH & GOLF CLUB v Šamoríne zahájil GC Welten  tretiu zimnú golfovú sezónu na simulátoroch FULL SWING™.   Pod vedením hlavného trénera CTM  Ing. Petra Bučka  budú rozvíjať mladé talenty klubu, zaradené do Centra talentovanej mládeže trénovať celú zimnú sezónu za zvýhodnených podmienok.

Rovnako v klube počas zimnej sezóny pôsobí aj golfový krúžok miestnej školy, ktorý v letnej sezóne taktiež spolupracuje s GC WELTEN Báč.

Vedenie OLYMPIA SQUASH & GOLF CLUB je naklonené zahájiť spoluprácu a ponúknuť zvýhodnené podmienky aj pre CTM ďalších slovenských golfových klubov.

V klube sú pre mladé talenty, ale aj pre širokú golfovú verejnosť k dispozícii 2 golfové simulátory  FULL SWING™ najnovšej verzie (2019) s vysokorýchlostnými ION3 kamerami, vyhodnocujúcimi 12 parametrov rotácie a letu loptičky s videozáznamom a vyhodnotením impactu. Simulátory FULL SWING™ sú oficiálnym partnerom PGA. Členom FULL SWING™ teamu a jeho hlavným propagátorom je Tiger Woods. (viď www.fullswinggolf.com)

Tréningové programy:  „chipping & putting“,  „scoring zone“ a „driving range“ s možnosťou  individuálneho nastavovania vzdialeností a uhlov predstavujú ideálnu možnosť zimnej prípravy nie len pre rekreačný golf, ale aj pre hráčov najvyššej výkonnostnej úrovne.

Pre štandardnú hru je k dispozícii 100 svetových golfových ihrísk, vrátane legiend ako Pebble Beach, Valderrama alebo St.Andrews Old Course .

Súčasťou klubu je aj  squashový kurt s rozmermi majstrovského ihriska, ktoré najmenší  členovia krúžku používajú na tréning švihu na sucho alebo na tréning s detským golfovým vybavením.  Mnohí starší hráči využívajú kurt  ako jednu z alternatív kondičnej prípravy. Kurt je však k dispozícii aj verejnosti pre reálnu hru squash.

Golfovej verejnosti klub ponúka:

Rezerváciu simulátorov na dohodnutý termín a čas.

Možnosť zakúpenia permanentiek za zvýhodnené ceny.

Možnosť platby kartou.

Občerstvenie na recepcii.

Služby profesionálneho trénera.

Viac info na:

+421 911 40 15 15

www.golfsamorin.sk

https://www.facebook.com/olympiasquashgolfclub

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER