FALDO SERIES Slovakia Championship vo Veľkej Lomnici

Prestížny medzinárodný turnaj FALDO SERIES Slovakia Championship pre juniorov do 21 rokov, z ktorého 5 víťazov postupuje na európske finále FALDO Series Grand Final bude už 10-tykrát vo Vysokých Tatrách. Na trojdňovom turnaji v rankingu WAGR v golfovom rezorte Black Stork vo Veľkej Lomnici budú od 20. do 22.augusta 2019 hrať mladí golfisti zo Slovenska, Česka a Poľska. 54-jamkový slovenský šampionát je podporovaný The R&A a European Tour a kvalita hráčov na ihrisku neustále rastie: v minulom roku až 36 hráčov malo single HCP, dokonca 7-ti mali plusový HCP. Na európske finále v roku 2018 postúpili: Michal Brezovský, Pavol Mach, Samuel Husárik, Karolína Stará a Antónia Zacharovská.

Na priebeh turnaja bude opäť dohliadať Mattew Faldo, syn sira Nicka Falda, 6-násobného víťaza Major, a jeho osobný coach Keith Wood, ktorý bude viesť kliniku.

 

FALDO SERIES bolo založené v 1996, 40 Faldo Series turnajov sa koná v 30 krajinách po celom svete s viac než 7000 zúčastnených golfistov.K predchádzajúcim víťazom Faldo Series patria Tseng Ya-ni, Rory Mcllroy, Nick Dougherty, Marc Warren, John Parry, Melissa Reid, Florentyna Parker a Yani Tseng, všetci víťazí na Tour. Podporovaný svetovou a európskou golfovou organizáciou The R&A a European Tour.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER