GRAND PRIX BLACK STORK – 7. a 21.7, 4.8., 1. a 22..9.2019

Obľúbená tour GRAND PRIX BLACK STORK je dlhodobá súťaž 8 turnajov v 3 kategóriách, kde je každý turnaj vyhodnotený samostatne. Víťazi kategórií na prvých 3 miestach získavajú green fee na golfové ihriská  v Čechách a Maďarsku, obľúbené Tatratea, darčekové poukážky do výšky 100 € v reštaurácii Starý Šmakovec v Starom Smokovci a na nákup tovaru v golfovom obchode.

Po každom turnaji prebieha žrebovanie zo skór kariet o fantastické ceny: po prvom turnaji si odniesla víťazka automatickú práčku, v ďalších vyžrebovaní získali golfový pobyt v Bulharsku a v Maďarsku.

V rámci tour bude ohodnotený najlepší výsledok v každej kategórii z členov LGK a cudzích hráčov (s najväčším počtom STBF bodov v 4 najlepšie zahratých kolách) na prestížnom turnaji O pohár prezidenta LGK 12.októbra: nečlen LGK 5 dní neobmedzenej hry golfu v roku 2020.

Srdečne pozývame golfistov, aby si prišli zahrať do Vysokých Tatier 7. a 21.júla, 4.augusta, 1. a 22.septembra 2019 a využili výhodné štartovné vrátane fee (12 € štartovné vrátane občerstvenia a 50 €/green fee).

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER