Golf Club Carpatia

Golf Club Carpatia

Klub: Golf Club Carpatia
Adresa: Poľný mlyn 1, 841 06 Bratislava - Záhorská Bystrica
Facebook:
Web: www.golf-carpatia.sk
E-mail: golfcarpatia@gmail.com, recepcia@golf-carpatia.sk
Tel.: +421 911 70 70 60

Typ ihriska: 9 jamkové

Moderné golfové ihrisko sa nachádza priamo v Bratislave, v mestskej časti Záhorská Bystrica (pri Poľnom Mlyne).

Známy jazdecký a rekreačný areál Karpatia dostal nového suseda – GOLF RANGE COUNTRY CLUB. Rady, u nás čoraz populárnejšieho športu, rozšíril ďalší prírastok v podobe veľkorysého cvičného odpaliska, dlhého 300m, troch cvičných greenov pre putting a chiping area, cvičný bunker pre nácvik hry z piesku.

Členovia klubu s členskou kartou majú oprávnenie hrať na väčšine svetových ihrísk.

Poplatky:
9-jamkové ihrisko celodenné fee 18€
6 jamiek 8€
1 košík – cca 90 ks driving loptičiek – 4€
Požičanie palice: 3€/ks

Možnosti areálu:
Golfová akadémia Wieger Golf Academy Peter Wieger, B.S.B.A. PGA, Golf Professional Ing. Miroslav Wieger PGA, Golf Professional Driving range 270m dlhý Clubhouse Putting Green Dva chipping greeny Pitching area Moderné golfové ihrisko sa nachádza priamo v Bratislave, v mestskej časti Záhorská Bystrica (pri Poľnom Mlyne), kde sa nadšenci ale aj začiatočníci môžu venovať svojmu obľúbenému športu.

Známy jazdecký a rekreačný areál Karpatia dostal nového suseda – GOLF CLUB CARPATIA. Rady, u nás čoraz populárnejšieho športu, rozšíril ďalší prírastok v podobe veľkorysého cvičného odpaliska, dlhého 300m, troch cvičných greenov pre putting a chiping area, cvičný bunker pre nácvik hry z piesku. Členovia klubu s členskou kartou majú oprávnenie hrať na väčšine svetových ihrísk.

Mapa:

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER