Golf&Country Club Hron

Golf&Country Club Hron

Klub: Golf and Country Club Hron
Adresa: Badín 692, 976 32 Badín Letisko-Sliač
Facebook:
Web: www.tridubygolf.sk
E-mail: info@tridubygolf.sk
Tel.: +421 918 683 252

Typ ihriska: 18+ jamkové

Tri Duby Golf Resort sa nachádza v samom srdci Slovenska, v tesnej blízkosti Banskej Bystrice a Zvolena.

Poplatky:
18 jamiek dospelí/do 18r
– Pon-Štv od 18€/8€
– Pia-Ned od 28€/15€

Možnosti areálu:
Driving range, Chiping, Putting, PRO Shop, Reštaurácia Tri Duby Golf Resort sa nachádza v samom srdci Slovenska, v tesnej blízkosti Banskej Bystrice a Zvolena. Golfové ihrisko zaberá plochu 42 hektárov a je obklopené nádhernou scenériou. Nachádza na úpätí Kremnických vrchov a ako na dlani ponúka jedinečný výhľad na kopec Krížna. Ihrisko má PAR 70 s dĺžkou 5422 metrov z bielych odpalísk. Radí sa tak síce medzi krátke ihriská, ale o to náročnejšie na presnosť v zasahovaní fervejí a greenov. Perfektne pokrýva potreby golfistov, ktorí preferujú rovinaté plochy a výhľady z odpalísk priamo na greeny. Takáto kombinácia predstavuje ideálny zážitok z hry najmä pre rekreačných hráčov. V roku 2014 areálu dominovala výstavba modernej klubovne (clubhouse), ktorú môžu hostia neskôr využívať na príjemné posedenie po hre.

Nový clubhouse je situovaný a navrhnutý tak, aby poskytoval výhľad na 70% všetkých jamiek ihriska. Clubhouse sa nachádza v tesnej blízkosti putting greenu, chipping area a driving range. Pre návštevníkov je k dispozícii reštaurácia, bar, šatne, Pro Shop a pre členov je tu zriadená aj súkromná klubovňa s domáckou atmosférou. Reštaurácia ponúka široký výber čerstvých sendvičov, šalátov a vybraných jedál doplnených o tie najkvalitnejšie vína. Jedlo si môžete vychutnať pri príjemnej hudbe na priestrannej terase s výhľadom na panorámu ihriska.

Nádherné 18-jamkové ihrisko Tri Duby Golf Resort kombinuje jedinečné výhľady na celú hraciu plochu a odpúšťa aj menšie hráčske chyby. Práve to robí z hry na ňom nezabudnuteľný golfový zážitok. Hráči tu majú k dispozícií štyri rôzne tee úrove: BIELE – profesionálne (5422m), ŽLTÉ – majstrovské (5255m), MODRÉ – mužské (4587m) a ČERVENÉ – ženské (4378m).

Mapa:

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER