Jamkovka SINTRA v Agame

Už dávnejšie bol stanovený termín, že dňa 26.10. oficiálne ukončíme JAMKOVKU SINTRA 2019.

Priznáme sa, že dosť sme sa báli, takého neskoršieho termínu, ale počasie nás naozaj milo prekvapilo. Tiež nás prekvapil aj náš člen Drgoňa Dano,  s ktorým sme mali to šťastie, že sme mohli osláviť jeho narodeniny.
A tak sme sa stretli, i keď víťaz celej jamkovky bol už známy, my ostatní sme bojovali v pavúkoch, ktoré si pre nás pripravil náš múdry Marián Truben- „otec našej jamkovky“ do poslednej rany aspoň o ceny útechy.
Celkovým víťazom  jamkovky sa stal Martin Rendek, na druhom mieste skončila Katka Drgoňová a tretie miesto obsadil Marián Truben.
Hlavnú cenu  útechy vyhral  Dano Boor, a z losovania všetkých, ktorí skončili do 10. miesta sme vylosovali jedného šťastlivca, ktorým sa stala Janka Bošková. Marta Kožáriková sa tešila zas z výhry “zelenej Dady”.
Ďakujeme firme Sintra šport s.r.o, a hlavne nášmu členovi Riškovi Mayerovi, za hodnotné ceny, a že zabezpečil partnerstvo tejto firmy v našej jamkovke.
Ďakujeme aj skvelým našim členom – Janke Boškovej a Danovi Boorovi, ktorí venovali niektoré veci zo svojej výhry Niké Labudovej, ktorá nám vedie golfový krúžok na ZŠ Rastislavovej.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER