Majstrovstvá Slovenska základných a stredných škôl v golfe 2018

O necelý mesiac sa uskutoční už 7.ročník Majstrovstiev Slovenska základných a stredných škôl v golfe. Prínosom tohto ročníka sú aj Majstrovstvá Slovenska vysokých škôl v golfe. V jeden deň sa tak odohrajú dve významné podujatia. Organizátormi sú Súkromné slovanské gymnázium v Bratislave, Žilinská univerzita, Slovenská golfová asociácia a záštitu nad turnajmi má Slovenský olympijský výbor a Slovenská asociácia univerzitného športu.

Hlavnou súťažou je súťaž družstiev, kde jednotlivé školy môžu reprezentovať až 3 hráči v jednom tíme. Víťazom sa stane to družstvo, ktoré bude mať v súčte dvoch najlepších hráčov tímu najnižší počet rán. V prípade rovnosti výsledku rozhoduje počet rán tretieho člena tímu a ak aj tento výsledok bude zhodný, nasleduje rozstrel. Vyhodnocuje sa takisto súťaž jednotlivcov v hre na rany.

Na začiatku turnaja bude už tradične slávnostné zahájenie, kde sa predstavia jednotlivé družstvá a nebude chýbať ani slávnostný odpal. Všetky informácie, propozície a prihlášku nájdete na webových stránkach http://ssg.sk, http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=30688630 (MSR SŠ) a http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=11335874 (MSR VŠ).

Prihlasovanie je ešte otvorené, uzávierka prihlášok je 7.5.2018.

Touto cestou zároveň pozývame všetkých pedagógov, rodičov a trénerov na toto tradičné golfové podujatie.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER