Majstrovstvá Slovenska žiakov na rany a Finále TON 2015 sa konali v Tri Duby Golf Resorte na Sliači.

Ihrisko bolo pripravené veľmi dobre a novovybudované zázemie golfového klubu v podobe nového kvalitného club house príjemne a kvalitatívne zlepšilo služby v Tri Duby Golf Resorte.

V sobotu čakalo hráčov príjemné, teplejšie počasie, ktoré umožňovalo hráčom zahrať dobré výsledky. Prvý deň sme sa dočkali aj výborných výsledkov pod hranicu par ihriska. Pavol Mach a Dávid Turlík priniesli do club house 68 rán – 2 pod par ihriska. David si pripísal na jamke číslo 13 eagle, keď druhou ranou čipoval do grínu.
Medzi dievčatami sa po prvom dni mohla pochváliť najlepším výsledkom Ema Dobiášová, ktorá zahrala 73 rán.

Druhý deň bolo taktiež pekné počasie, ktoré opäť motivovalo hráčov priniesť ešte lepšie výsledky ako v prvom dni. Neskoršie počas dňa začalo fúkať, čo hru hráčom sťažilo. S výsledkami hráči zaostali za očakávaniami a do club house nikto nepriniesol výsledok pod úroveň paru ihriska. Najlepší výsledok dňa priniesla Zacharovská Antónia, ktorá zahrala 72 rán.

Celkoví víťazi turnaja v jednotlivých kategóriách sa stali:

Majsterka Slovenska U12 Dievčatá – Malíková Alexandra

Majster Slovenska U12 Chlapci – Mičian Tomáš

Majsterka Slovenska U14 Dievčatá – Dobiášová Ema

Majster Slovenska U14 Chlapci – Mach Pavol

Finále TON U16 Dievčatá – Tatiana Číčová

Finále TON U16 Chlapci – Turlík Dávid

Radi by sme sa poďakovali rodičom a hráčom, že zostali do konca vyhlásenia výsledkov a tak zpríjemnili vyhlasovanie výsledkov svojou účasťou a silným potleskom. Hráči si to určite pozitívne užívali. Taktiež golfovému Resortu Tri Duby by sme radi poďakovali za spoluoganizáciu turnaja a za celkovú dobrú kvalitu ihriska a zázemím.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER