Hendikepovaní golfisti už aj na Slovensku.

Ako sme zasiali, tak žneme… či ako by sme mohli túto obrovskú skutočnosť nazvať ?
Kto sleduje dianie v GK Agama, tak vie, že sa nevenujeme len zdravým golfistom, ale aj ľuďom s telesným postihnutím.
Založili sme Slovenskú golfovú asociáciu hendikepovaných a vďaka prezidentovi SKGAH Peťovi Lenčešovi sa podarilo zakúpiť Paragolfer. Jedna vec je mať myšlienku, potom pre ňu nadchnúť niekoho, zohnať prostriedky a v neposlednom mieste nájsť ľudí, budúcich golfistov.
Sme veľmi radi, že sme toto všetko skĺbili a s veľkou radosťou Vám predstavujeme prvých slovenských hendikepovaných golfistov, ktorí  teraz v septembri úspešne  absolvovali golfový kurz a získali Zelenú kartu- Peter Zaťko a Adrián Ďurček. Aďo má navyše cukrársku výrobu, a tak na akcii Rock for friends sme si mohli pochutiť na jeho neskutočne dobrých výrobkoch, dodatočne ďakujeme Aďko. Peťo Zaťko je zas známe meno čo sa týka športovcov s telesným postihnutím, nakoľko reprezentoval Slovensko na Olympiáde v Pjongčangu v carlingu na vozíku.
Chalanom to veľmi ide, a hlavne ich to baví, čo je super. Ale vôbec to nebolo jednoduché, veď golf zo začiatku nejde nám zdravým, a to berieme mnoho vecí ako samozrejmosť…
Klobúk dole chalani, veríme, že sa stanete vzorom pre mnohých ľudí, že keď sa chce, tak sa dá…A ďakujeme aj za krásny pocit, ktorý aj vďaka Vám máme možnosť precítiť, a to- keď naša práca dáva zmysel.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER