Miroslav Halmo Majstrom Európy hendikepovaných v kategórii Stableford WR4GD

Miroslav Halmo Majstrom Európy hendikepovaných v kategórii Stableford WR4GD!!! Iba 8 hráčov získalo pozvánku na prestížny turnaj RSM European Play-Off Series, ktorý sa hral v Stratford-upon-Avon, v rodisku Williama Shakespeara. Teší nás, že medzi túto osmičku sa dostal aj slovenský reprezentant Slovenskej golfovej asociácie hendikepovaných, Miroslav Halmo, ktorý má za sebou sezónu snov – víťazstvá a získané body na Czech Disabled Golf Masters 2021 v Prahe a Czech Disabled Open 2021 v Českej Lípe presvedčili kompetentných, aby pozvánka putovala aj na Slovensko. A treba povedať, že Miro napísal na krásnom a náročnom ihrisku pekný príbeh so šťastným koncom. Vo štvrťfinále porazil výborného Fína Tima Pessiho. V semifinále mu nestačil ani tvrdo bojujúci Švéd Magnus Grimberg. Finále proti domácemu hráčovi Graeme Mazurovi bolo náročné, ale Miro ukázal chladné nervy a na konci sa tešil najviac. Dokázal to!
Mirove prvé slová po víťazstve: „Je to neskutočné! Veľký úspech bol už len prísť, veľmi som si vážil, že ma pozvali. Jediné, čo som si hovoril, bolo, že nemôžem začať prehrávať. Snažil som sa v každom zápase od začiatku vyvíjať tlak a vyšlo mi to.“

Mgr. Petra Dzuriková, prezidentka Golfového klubu Agama: ” Tento fantastický výsledok je výnimočný aj tým, že tento rok bol pre Mira debutom na súťažnej úrovni. Za svoj úspech vďačí tvrdej drine na ihrisku, radám trénerky Aniky Bolčíkovej a podpore SKGAH.”

Ďakujeme Mgr. Peter Dzurikovej za info z RSM European Play-Off Series, Mirovi Halmovi za vynikajúcu reprezentáciu slovenského golfu hendikepovaných. Miro – GRATULUJEME.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER