NDG v Agame

Dňa 19.05. sa Golfový klub a Slovenská golfová asociácia hendikepovaných zapojila do Národného dňa golfu pod záštitou Slovenskej golfovej asociácie. V golfovom areáli v Koši sme sa venovali hlavne začiatočníkom, ale aj telesne postihnutým, a pre golfistov sme znížili fee počas tohto dňa o 50%.

Pre všetkých zúčastnených boli pripravené rôzne súťaže, mali možnosť si pozrieť naše krásne kone plemena Írsky cob  a zajesť si výborný guláš.

Sme veľmi radi, že vďaka Paragolferu, ktorý zabezpečil a finančné prostriedky naň získal prezident asociácie Peter Lenčeš si mohli skúsiť golf aj telesne postihnutí. Naše pozvanie prijal Peter Zaťko zo Slovenského reprezentačného curlingového družstva. Peťo prezentoval Slovensko na zimnej paralympiáde v Pjončangu 2018. Golf si prišiel skúsiť so svojim priateľom Adriánom  Ďurčenkom. Sme veľmi radi, že golf chalanov zaujal.

Počas tohto dňa sa v Agame súťažilo, začiatočníci si skúsili Snag s naším juniorom Aďom Rexom, ktorému ďakujeme a veľké ďakujem patrí nášmu PRO trénerovi Martinovi Suchánkovi, ktorý sa venoval všetkým, ktorí o golf prejavili záujem, a rozhodli sa počas tohto dňa sa prihlásiť do golfovej školy.

Veríme, že sa s príjemnými ľuďmi, ktorí sa počas Národného dňa golfu zapojili a skúsili si golf budeme stretávať u nás na drivingu a časom aj na ihrisku.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER