Otvorené Majstrovstvá LGK na rany zaradené vo WAGR

Otvorené Majstrovstvá Lomnického golfového klubu (LGK) na rany, zaradené vo WAGR rankingu (World Amateur Golf Ranking), prebehnú už 18-ty krát na golfovom ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici od 26. do 28.júla 2019.

Každoročne viac ako 70 hráčov z krajín V4, ale aj Rakúska, Talianska, Estónska, Veľkej Británie a Francúzska podá na ihrisku vo Vysokých Tatrách skvelé výkony. Od roku 2016 je kategória PRO v spolupráci s PGA Slovensko: v minulom roku hralo 14 profesionálov zo Slovenska, Česka a Poľska o prize money 2600 € prerozdelené pre 1.-5.miesto podľa stanov.

Štartovné na 3-dňový turnaj je iba 35€ a zahŕňa 3x občerstvenie do bagu, pitný režim a slávnostnú večeru s ochutnávkou vín  po prvom turnajovom dni.  Green fee je 135€/3 dni a 105€/junior do 21 rokov. Profesionáli platia štartovné 99€/3 dni turnaja. Na tréningové kolo majú golfisti 50% zľavu.

„Zahraniční účastníci v minulých rokoch vždy ocenili kvalitu ihriska a organizáciu turnaja. Sme radi, že nám zvyčajne praje aj počasie a obzvlášť nás teší, že v každej kategórii sa na priečkach víťazov umiestňujú domáci členovia Lomnického golfového klubu,“ povedala viceprezidentka LGK, Sylvia Hrušková.

Viac informácií o turnaji (vrátane Brožúry s propozíciami) nájdete tu: https://www.golftatry.sk/rs/14/majstrovstva-lgk/

Fotografie z minulého ročníka: https://www.golftatry.sk/rs/154/majstrovstva-lgk-v-rankingu-wagr/

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER