RORY SABBATINI BUDE HRAŤ SLOVAK CHAMPIONSHIP OPEN 2019

Rory Sabbatini bude hrať Slovak Championship Open v Penati Golf Resorte! Na aktuálne 84. hráča na svete Roryho Sabbatiniho sa môžete prísť pozrieť a svoje kúzlo Vám predvedie už 9.-10.9.2019 v Penati Golf Resorte.

Slovak Championship Open je primárne určený pre profesionálov a má dotáciu 10 000 eur, no napriek tomu si ho môžu zahrať aj najlepší amatéri. Slovak Championship Open píše svoju pätročnú históriu vďaka 2 slovenským profesionálom Paľovi Bielikovi a Petrovi Petrovičovi, ktorý sa za týmto turnajom skrývajú. Minulý titul bude obhajovať Filip Mrúzek.

V minulom roku sa zúčastnili profesionáli zo 7 zahraničných krajín ako napríklad Anglicko, Švajčiarsko, Čína, Slovinsko. V tomto roku však privítame aj hráča so 6 víťazstvami na PGA Tour Roryho Sabbatiniho, ktorý sa po prvýkrát zúčastní profesionálneho turnaja na Slovensku.

Bude zaujímavé, ako spolu v jednom flajte nastúpia hráči, ktorí nielenže sledujú svetovú PGA, ale zahrajú si s jedným z nich v jednom flajte na Slovak Championship Open. Popri možných potencionálnych víťazoch v roku 2019 sa totiž na pohári Slovak Championship Open môže vyskytnúť aj momentálne najvyššie postavený hráč v rebríčku PGA a predpokladaný účastník najbližších Olympijských hier v Tokiu.

Srdečne pozývame všetkých nadšencov golfu na úžasné divadlo golfového umenia v dňoch 9.-10 septembra 2019. Záujemcovia, ktorí by si radi zahrali  s profesionálmi v jednom flighte sa môžu prihlásiť na PRO-AM turnaj v nedeľu 8.9.2019. Prihlásiť sa môžete na info@golfslovakopen.sk

Na Slovak Championship Open sa môže kvalifikovať aj amatérsky hráč. Ten musí vyhrať turnaj Majstrovstvá LGK 2019, ktorý sa koná v dňoch 26. – 28. 7. 2019.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER