Sezóna ušla a 5. ročník AGAMA-SCOTLAND JAMKOVKY – POWAKADDY sa nám podarilo úspešne ukončiť !

Do jamkovky sa na začiatku sezóny zapojilo 34 hráčov. Novinkou oproti minulým rokom bolo, že sme prizvali aj susedov zo Sebedražia, síce ich bolo len 9 statočných, ale všetci hráči mali možnosť si vybrať z dvoch ihrísk, kde pozvú svojho protihráča, o to bol tento formát jamkovky zaujímavejší.

Počas sezóny sme odohrali sedem kôl, pričom v každom kole musel hráč odohrať jamkovku s tromi súpermi.

Hralo sa o super ceny- už z názvu jamkovky to bolo každému jasné- POWAKADDY. Takže prvý traja vyhrali bagy od tejto značky, a z prvých desiatich z celkového výsledku jamkovky sme vylosovali jedného, ktorý vyhral naozaj skvelú cenu a to elektrický vozík!

Celkovým víťazom sa stal Martin Rendek, ktorý vyhral aj pobyt v našom spriateľenom klube Sokrates v Kořenci.

Na druhom celkovom mieste skončil Róbert Špacír a  tretie miesto obsadil Roman Boška.

Ďalším vylosovaným šťastlivcom, ktorý vyhral pobyt v Škótsku, ktorý daroval do jamkovky Lacko Smatana sa stal Miro Dzurik.

Záverečné finále jamkovky sme odohrali 22.10. Išlo o turnaj, ktorý sa hral vyraďovacím spôsobom. Na prvom mieste skončil Martin Rendek, na druhom mieste s krásnou hrou skončil Erich Szedely a na tretie miesto obsadil Slavo Pavle.

V katégorii B získal cenu útechy Miroslav Dzurik, ktorý si prevzal túto cenu od hlavného organizátora jamkovky Maroša Trubena, ktorému touto cestou veľmi ďakujeme za tento formát a verím, že hovororím aj za našich susedov zo Sebedražia že už teraz sa tešíme na 6. ročník!!!

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER