Školenia rozhodcov

Máme pre Vás výber termínov a miest jednotlivých školení nových Pravidel golfu.


Z dôvodu zavedenia novej edície Pravidiel golfu, ktorá nadobudla platnosť od 1.1.2016 s trvaním do 31.12.2019 bola všetkým rozhodcom druhej a tretej triedy pozastavená licencia na serveri www.skga.sk. Pre jej obnovenie budú musieť všetci rozhodcovia druhej a tretej triedy absolvovať školenie rozhodcov, kde budú spomenuté základne zmeny Pravidiel golfu ako aj praktické ukážky z turnajovej praxe. Nebudú musieť absolvovať test z Pravidiel.

Noví záujemcovia o získanie tretej triedy a rozhodcovia po splnení podmienok, ktorí si budú chcieť zvýšiť kvalifikáciu, budú musieť úspešne zvládnuť záverečný test pre príslušnú triedu.

Poplatok za dva školiace dni predstavuje 50€ /os. v čom je zahrnuté občerstvenie, obed a publikácia nových Pravidiel golfu.

Školenie rozhodcov sa uskutoční 8.-9.3. a 10.-11.3.2016 v priestoroch Golfového klubu Skalica (druhý termín 10.-11.3. je už plne obsadený) a 17.-18.3.2016 v priestoroch Lomnického golfového klubu. Kapacita každého školenia je 40 účastníkov.

Požiadali by sme Vás týmto o oboznámenie zástupcov vo Vašich kluboch. Prihlášky s menným zoznamom uchádzačov môžete poslať na email stk@skga.sk.

Typy na ubytovanie: 

Skalica: Penzion Golf Club Maxim, Hotel Sv. Ludmila, Hotel Sv. Michal, Penzion na Potočnej, Penzion Svet, Hotel Tatran
Lomnica: Hotel International
Ubytovanie v hoteli International (cena za izbu)

cena s  DPH

Dvojlôžková izba/noc *

80,00

Jednolôžková izba/noc *

72,00

* Cena zahŕňa: raňajky formou teplého a studeného bufetu,  neobmedzený vstup do wellness centra, wifi pripojenie, strážené parkovisko. Miestna daň vo výške  0,50€/osoba nie je zahrnutá v cene ubytovania.
Autor: Marek Bocko

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER