Slovenská reprezentantka Rebecca Hnidková na Int. Belgium Open Ladies 2017

Belgický golfový club D’Hulencourt v blízkosti hlavného mesta Bruselu hostil v dňoch 19.-22. júla další z väčších európskych turnajov žien – Int. Belgium Open Ladies 2017.

Týždeň po majstrovstvách Európy družstiev a týždeň pred majstrovstvami Európy jednotlivkýň sa ho zúčastnili reprezentantky z 11 krajín, z ktorých väčšina nastupovala do turnaja s plusovým HCP.

Na tomto kvalitne obsadenom turnaji, zaradenom aj do Success Programu slovenskej reprezentácie, slovenské farby úspešne reprezentovala aj slovenská reprezentantka Rebecca Hnidková.

Po prvých dvoch dňoch prešla ako delená trinásta s celkovým skóre +2 (74, 72) bez veľkých problémov cut-om pre najlepších 21 hráčok turnaja, ktorý ležal na hranici +4.

Tretí deň ukázala svoje kvality a so štyrmi birdies a denným skóre -2 (70) zaútočila na Top10.

Posledný finálový deň štartovali muži ráno ešte za pekného slnečného počasia, ktoré sa však poobede, keď začínali svoj posledný deň ženy, razantne zmenilo na dážď a silný vietor.

Rebecce sa podarilo zahrať +3 (75) a po kolách 74, 72, 70 a 75 skončila v kvalitnej konkurencii s celkovým skóre +3 na 18-tom mieste.

Turnaj vyhrala nemecká reprezentantka Anastasia Mickan (ktorá mimochodom len pred necelým týždňom na ME tímov žien skoncila 34 miest a 7 úderov za Rebeccou), pred belgičankou Clarisse Louis a Ludovicou Farina z Talianska.

 

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER