Slovensko ako golfová krajina na veľtrhu v Ľubľane

Slovensko sa bude po prvýkrát prezentovať na medzinárodnom golfovom veľtrhu cestovného ruchu IGTM. V slovinskej Ľubľane sa predstaví ako atraktívna krajina, s vynikajúcimi podmienkami pre tento šport. Podujatia, ktoré sa bude konať v dňoch 15. – 18. 10. 2018, sa zúčastní približne 400 golfových touroperátorov z viac ako 65 krajín.

Máme golfové rezorty a ihriská, ktoré ponúkajú kvalitné služby a nachádzajú sa v atraktívnom prostredí. Verím, že na veľtrhu vytvoríme platformu pre nové kontakty a prilákame na Slovensko priaznivcov tohto športu,“ uviedol minister dopravy a výstavby SR Arpád Érsek.

Medzinárodný golfový veľtrh cestovného ruchu sa organizuje každý rok v inej destinácii. Tradične je miestom stretnutia golfovej komunity. Výstavu navštevuje viac ako 1300 profesionálov v oblasti golfovej turistiky, ktorí kontrolujú takmeŕ 80% svetovej turistiky na trhu s golfom.

Ministerstvo dopravy sa na tomto prestížnom podujatí bude prezentovať národným stánkom, v rámci ktorého predstaví svoju novú publikáciu „Golf in Slovakia“, ktorá vznikla v spolupráci so Slovenskou golfovou asociáciou SKGA. Prezentujú sa v nej golfové ihriská na Slovensku a turistické možnosti regiónov, v ktorých sa nachádzajú.  

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER