Sústredenie národných tímov

Od nedele 26.6. do utorka 28.6. prebiehalo finálne sústredenie národných tímov pred odjazdom na Majstrovstvá Európy v Penati Golf Resorte.

Pred nadchádzajúcimi ME družstiev dorasteniek v nórskom GC Oslo a ME družstiev mužov divízie 2 v luxemburskom GC Kikuoka sa konalo prípravné sústredenie národných tímov so zameraním najmä na techniku patovania, súhru v tíme ako aj kondičnú prípravu.

Toto všetko sa odohralo pod dôsledným dozorom národných trénerov Andrewa Malleyho a Zuzany Kamasovej, ktorí pripravili náročný celoročný program sústredení.

Stretnutie hráčov na sústredení v Penati Golf Resorte sa zúčastnil aj oborník na patovanie z Anglicka Lee Sullivan, ktorý trénuje aj hráčov PGA Tour, European Tour a Challenge Tour. Každému hráčovi sa venoval individuálne, zanalyzoval spôsob a techniku patovania a následne predviedol hráčom merateľné techniky patovania a spôsoby ako systematicky trénovať so svojimi rezervami.

Hráčom sa venoval aj odborník na kondičnú prípravu a výživu Tomáš Mihalík, ktorý hráčov uviedol do kondičných technik ako sa rozcvičiť pred hrou. Ďalej im poradil zmeny v pohybovej technike pri švihu.

Nasledujúce sústredenie národných tímov bude prebiehať pred konaním Slovak Junior Open v GK Tále.

Fotogaléria TU

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER