T.O.B. BMW generálnym partnerom SKGA

Spoločnosť T.O.B. Trenčín, autorizovaný predajca značky BMW na Slovensku, sa stal novým generálnym partnerom Slovenskej golfovej asociácie.

V rámci rôznych aktivít orientovaných na klientov, začala v roku 2009 s organizovaním T.O.B. GOLF CUP – vlastného firemného uzatvoreného turnaja v golfe. Podujatie je súčasťou  „BMW GOLF CUP International“ s vyvrcholením na celosvetovom finále.  Jedná sa o najväčší amatérsky golfový turnaj na svete, do ktorého sa každoročne zapojí  viac ako 100 000 hráčov od Londýna až po Tokio. Aktuálne sa pripravuje už 8. ročník T.O.B. GOLF CUP 2016 . Rozširovanie marketingových aktivít v golfe pokračuje  generálnym partnerstvom s SKGA.

Spoločnosť T.O.B. vznikla v roku 1992. V roku 1997 sa začala okrem iných aktivít zaoberať aj predajom a servisom automobilov. V roku 1999 získala status autorizovaného predajcu a servisu pre vozidlá značky BMW a od roku 2015, ako jedna z prvých na Slovensku, aj status autorizovaného servisu pre elektrické vozidlá BMW i. Spoločnosť T.O.B. je najdlhšie pôsobiaci partner BMW AG na  slovenskom trhu.

Komplexne vybudované moderné predajno-servisné stredisko, so strategickou polohou, spolu so špičkovou špecializovanou servisnou technikou a pravidelne odborne školeným kolektívom pracovníkov, je predurčené na poskytovanie služieb, zodpovedajúcich prémiovej značke, akou ponúkané vozidlá nesporne sú.

Pavol Gemmel, riaditeľ spoločnosti a golfista uviedol: „V našom showroome Vám veľmi radi poradíme s výberom toho pravého vozidla práve pre Vás, na základe Vašich predstáv a potrieb. Pri silne individualistickom výrobnom programe nie je problém „ušiť„ Vám auto na mieru. Osobitne výhodný BMW leasing, ponúkaný cez BMW Financial Services, Vám uľahčí rozhodovanie o novom automobile a ušetrí starosti s finančnými prostriedkami. Ak nechcete mať starosti s predajom svojho ojazdeného vozidla, zverte túto starosť nám a nemusíte čakať na predaj svojho auta, ale dohodnutú čiastku Vám započítame ihneď s kúpnou cenou nového vozidla.“

V obchodnej filozofii T.O.B. sa predajom vozidla vzťah s klientom ešte len začína. Najväčší dôraz predajca kladie na popredajnú starostlivosť s osobným prístupom a dvadsaťštyrihodinovou ochotou  byť na pomoci v prípade núdze. To všetko pri zachovaní najvyššej kvality  poskytovaných služieb, o čom svedčí získanie certifikátu  manažérstva  kvality podľa normy EN ISO 9001:2008.

Pavol Gemmel uzatvára: „Ale ako sa hovorí, raz skúsiť je sto krát lepšie ako počuť, preto nech sa páči navštívte nás a presvedčte sa. Navyše, naše jubileum, storočnica značky BMW, nám dáva dokonalú príležitosť pozrieť sa späť na 100 rokov priekopníckej histórie BMW a odhaliť vzrušujúcu víziu budúcnosti.“

Prezident SKGA Tibor Hubík oceňuje dohodnutú spoluprácu ako velmi pozitívnu pre celý slovenský golf. „Takto dohodnutý formát marketingového partnerstva podporí komplexné plány SKGA v strednedobom horizonte. “ povedal.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER