TON na novom ihrisku v Trenčíne

Ďalšie pokračovanie série turnajov TON sa presunulo na novootvorené ihrisko v Trenčíne.

Počasie sťažilo podmienky na debutovom turnaji tohto ihriska. Mladí hráči bojovali statočne proti vetru, poobede sa už pridal i dážď.
Ťažké poveternostné podmienky ovplyvnili výsledky hráčov, zrejme, len v menšej miere, keďže veľa hráčov zlepšilo svoj HCP, najlepší výsledok turnaja bol jedna rana nad parom (PAR 60).
Usporiadatelia sa svojej novej úlohy zhostili veľmi dobre a ústretovým správaním napomáhali organizátorom. Všetkým prítomným voľný čas vyplnil sprievodný program v podobe kozmetickej starostlivosti poskytovanej profesionálnymi vizážistkami.
Túru podporil Marián Hossa, ktorý motivoval hráčov darovaním cien do súťaže. Ani novému ihrisku sa však nepodarilo prilákať hojnejšiu účasť, a tak sa piateho TON turnaja zúčastnilo iba 29 hráčov.
Výsledky najstarších kategórii boli najtesnejšie. Medzi dievčatami do 16 rokov vyhrala Frederika Malichová (66), v jej závese zostala o ranu horšia Martina Šimková. Flávius Halagovec zaostal o dve rany medzi chlapcami do 16 rokov, a víťazstvo si pripísal Michal Darovec (63).
V kategórii štrnásťročných dievčat bola víťazka jednoznačná. Antónia Zacharovská (63) zvíťazila s veľkým náskokom nad druhou Alexandrou Malikovou (72). V rovnakej vekovej kategórii chlapcov bola situácia podobná, keď Samuel Husárik (61) zdolal svojho súpera Lukáša Gaburu (66) o päť rán.
Vyrovnaný súboj sa odohral medzi Tobiasom Munkom (67) a Matúšom Kudláčom (69), no napokon opätovne v kategórii do 12 rokov dominoval Munk. U dvanásťročných dievčat sa presadila Alexandra Šulíková (71), na druhej priečke sa umiestnila Katarína Chynoranská (76).
Túra pokračuje nedeľným kolom na ihrisku v Piešťanoch.
Výsledky turnaja na 18 jamiek TU
Výsledky turnaja na 9 jamiek TU
Fotogaléria TU

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER