TON v Dunakiliti a Lozorne

V poradí už tretí víkend Túry olympijských nádají máme úspešne za nami.

Tentokrát sa dva turnaje konali na západe a to v Dunakiliti a v Lozorne. Tieto dva kluby s úspešnou históriou návštevnosti len potvrdili, že aj tento rok sa zaradia medzi najnavštevovanejší víkend, kedy túru TON 2015 hralo dokopy 103 hráčov.

Prvý deň sme zavítali do Dunakiliti. Počasie počas tohto dňa bolo premenlivé a hodina dažďu preverila schopnosti hráčov. Najlepšími výsledkami sa môžu pochváliť Mach Pavol a Vavrová Michaela, ktorí zahrali zhodne 67 rán. Pavol dokonca zachraňoval výsledok až počas druhej deviatky, ktorú zahral na výborných 4 pod par. Zaujímavosťou bolo aj vyústenie kategórie A maxi master do 16 rokov v chlapcoch, kde sme sa dočkali playoff. Ďurka Sebastian sa mohol tešiť z víťaztva, ktoré dosiahol s výborným chip in, s ktorým zachránil par a stal sa víťazom hneď na prvej jamke.

V nedeľu nás privítalo Lozorno.  Ihrisko, na ktorom musíte byť veľmi presný, preverilo schopnosti našich nádejí. Najlepším výsledkom a celkovo najnižším výsledkom víkendu, 1 nad par ihriska, sa môže pýšiť Mach Pavol. Palo zahral 61 rán a opäť doťahoval dobrý výsledok na druhej deviatke, ktorú zahral na mínus tri. Za zmienku stoja aj výsledky a osobné výkony, ktoré podali Frolka Juraj a Ďurka Sebastian. Juraj si zlepšil HCP so 44 stablefordovými bodmi z 15,1 na 12,7 a Sebastian s peknými 43 stablefordovými bodmi HCP z 12,8 na 10,9.

Víťazom oboch turnajov TON 2015 v Dunakiliti a v Lozorne gratulujeme a zároveň by sme všetkých hráčov radi pozvali na nové ihriská v Aiport golf clube a v Golfovom klube Meander v dňoch 25.7. – 26.7. 2015. Veríme, že sa vám tieto ihriská zapáčia a návštevnosť počas júlového víkendu bude minimálne tak dobrá, ako v Dunakiliti a v Lozorne.

Autor: Peter Wieger

Fotogaleríu z Dunakiliti nájdete TU

Fotogaleríu z Lozorna nájdete TU

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER