Tretí a štvrtý turnaj TON v Skalici

Na skalickom ihrisku sa v sobotu okrem juniorskej SKGA rozbehol aj tretí turnaj Túry olympijských nádejí.

Štvrtý turnaj TON:

Aj v nedeľu pokračoval turnaj zo série Túry olympijských nádejí v Skalici v chladnejšom počasí, no aspoň bez silného vetra.

Tak ako i predchádzajúci deň, víťazom najstaršej chlapčenskej kategórie sa stal Bernard Vereš. 74 rán mu pomohlo k hladkej výhre s náskokom štyroch rán. Na druhom mieste sa tentoraz umiestnil Jakub Plech so 78 ranami. Trojicu ocenených uzatvára Patrik Vinter. Jeho dnešné skóre bolo 80 rán.

Medzi chlapcami do 12 rokov dominoval Adam Benčík (83). Svojich súperov porazil o dve rany. O druhom a treťom mieste rozhodla v kategórii C až lepšie odohraná druhá deviatka, keďže výsledky dvoch hráčov boli totožné. Viac šťastia mal nakoniec Tobias Munk, ktorý sa umiestnil na druhom mieste, a tretie miesto patrí Tomášovi Šmičekovi ml.

V kategórii B súťažili len dve hráčky. Úspešnejšou z dvojice sa stala Alexandra Šulíková, ktorá zahrala 83 rán. Na druhom mieste sa umiestnila Katarína Chynoranská s výsledkom 87 rán.

Dominika Bobríková opätovne zvíťazila v kategórii D dievčat do 12 rokov. Na skórkartu si zapísala skóre 84 , čím svoju protihráčku pokorila o 13 rán. O priečku lepšie ako predošlý deň sa umiestnila Leticia Lilian Lužinská (97) a na treťom mieste sa nachádza Valentina Malichová (103).

Na najbližší turnaj organizovaný pod hlavičkou SKGA sa môžete tešiť už 2.- 4. júna, kedy na ihrisku v Skalici bude prebiehať ďalší turnaj SKGA túry. Tešíme sa na vás.

Tretí turnaj TON:

Za výrazne zhoršeného počasia sa k svojim starším kolegom pridali i hráči v kategóriách do 14 rokov. Skvelým výsledkom sa môže popýšiť najmä Bernard Vereš. Ten zvíťazil v chlapčenskej kategórii A so skóre 72 rán a rozdielom 11 rán pred druhým Patrikom Vinterom (83). Na treťom mieste sa umiestnil Matúš Kudláč (85).

Veľmi slabú účasť zažila kategória B dievčat do 14 rokov. V nej štartovali len dve hráčky. Alexandra Šulíková (90) prebehla svoju súperku Katarínu Chynoranskú (98) a s náskokom 9 rán zvíťazila.

V skupine chlapcov do 12 rokov sa veľké prekvapenie neudialo. Víťazom sa opätovne stal Tobias Munk (81). Na druhom mieste sa umiestnil Adam Benčík (83), tretiu priečku obsadil Gabriel Onduš (84).

Aj druhá veková kategória dievčat bola poznačená nízkym záujmom. Tri zúčastnené hráčky si rozdelili umiestnenie v nasledovnom poradí: 1. Dominika Bobríková (88), 2. Valentina Malichová (106), 3. Leticia Lilian Lužinská (109).

Výsledky

Štvrtý turnaj zo série TON sa odohrá v nedeľu, rovnako na ihrisku v Skalici.

Autor: Jasmina Hečková

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER