Túra olympijských nádejí 2021 v kategóriach U12, U14 a U16 je úspešne za nami

Túra olympijských nádejí 2021 v kategóriach U12, U14 a U16 je úspešne za nami. TON 2021 by Rory Sabbatini VIII, posledný turnaj tejto túry, sa hral v Penati Golf Resort. V kategórii U12 dievčat si dievčatá zopakovali umiestnenie zo včerajška, takže poradie je 1. Deniz Sapmaz (GCW), 2. Ella Hrbatá (Penati GC), 3. Olívia Grachová (Penati GC). V rovnakej kategórii chlapcov bol dnes najlepší Marek Albert Majerčák (Penati GC), druhý bol Adam Lorencovič (Penati GC) – o víťazstve Majerčáka sa rozhodlo až v play off a to hneď na prvej jamke, 3. miesto vybojoval Matias Masár (GCPEG). V kategória U14 dievčat si víťazstvo vybojovala Lívia Zelísková (GKHB), druhá skončila Karolína Sára Nitková (GCW), Zoja Trojanová (GLHB) sa musela uspokojiť s 3. priečkou. V kategórii U14 chlapcov nenašiel Marek Choma (GTT) premožiteľa a znova sa tešil z víťazstva, Adam Labanc (GTT) bol druhý, tretie miesto patrí Alexovi Cibulkovi (Penati GC). V kategórii U16 dievčat je prvá Vivien Vranková (GTT) pred Ellou Dagmar Kollarovitsovou (GTT). Samuel Savara (GTT) v U16 obhájil svoje prvenstvo zo včerajška, David Steven Náhlik (GCW) odsunul na tretie miesto Jakuba Humla (GTT).

Posledné kole Túry olympijských nádejí TON 2021 by Rory Sabbatini VIII – 9 jamiek sa dnes hralo v Penati Golf Resort. V kategórii MIX U10 bol aj dnes najlepší Michal Tomanka (GKHB) pred klubovým kolegom Petrom Cabrnochom, tretí bol dnes Juraj Kubis (G&SKTN). V kategórii MIX HCP 36,1-45 bol iba jeden golfista, Ján Mesko ml. (GKHB).

Ďakujeme organizátorom a personálu z Penati Golf Club za výborné podmienky a spoluprácu.