Majstrovstvá SR žiakov U14, U12

Grafobal Group Golf Resort Skalica, 24. 09. 2022 | 09:0025. 09. 2022 | 18:00

Základné informácie
Skrátený názov MSRU14-U12
Organizátor Slovenská golfová asociácia
Spoluorganizátor Golf Club Skalica
Ihrisko Grafobal Group Golf Resort Skalica
Hlavný rozhodca MICHALÁK Rastislav
Rozhodca
Riaditeľ súťaže R. Michalák
Súťažný výbor R. Michalák, V. Sevský, S. Postová
turnaj
Termín
Dátum a čas zahájenia 24. 09. 2022 | 09:00
Dátum a čas ukončenia 25. 09. 2022 | 18:00
Počet kôl 2
Spôsob štartu Postupný z jamky č.1 podľa štartovej listiny. Druhé kolo najlepší hráči na záver podľa kategórií. Odpaliská: žiaci 13, 14 - žlté, žiačky - červené, žiaci do 12 rokov - červené.
Prihlásenie
Dátum a čas podania prihlášky 27. 01. 2022 | 00:00
Dátum a čas uzávierky prihlášok 21. 09. 2022 | 12:00
Minimálny počet prihlásených 10
Počet prihlásených 20
Kapacita turnaja 102
Spôsob registrácie www.skga.sk
turnaj
Pravidlá a podmienky
Povolenie meracích zariadení
Zákaz dopravy (buggy a pod.)
Ceny zodpovedajú amatérskemu statusu
Poplatky za stravovanie
Poplatky Poplatok za dva hracie dni 50€
Úhrada nákladov Recepcia
Ostatné informácie
Popis Majstrovstvá Slovenska žiakov do 14 rokov. Hrá sa na dve súťažné kolá 36 jamiek na rany brutto.
Podmienky Turnaj je pre registrovaných hráčov SKGA do 14 rokov s HCP do 36. Majstrom sa môže stať iba hráč so slovenským občianstvom, rovnako na mieste 2 a 3. Medzinárodná kategória nebude vyhlásená, hráči s iným občianstvom sa však zúčastniť môžu.
Víťazstvo Uvedené v propozíciách, v prípade rovnakého skóre na rany brutto v kat. A,B,C,D rozhodne o víťazovi rozohrávka na jamkách, ktoré určí Súťažný výbor.
Ceny Vecné ceny v kategóriách
Poznámka Prístroje na meranie vzdialeností sú povolené! Nosiči sú zakázaní!
Kategória Hrací systém Hra s HCP S úpravou
Žiaci U14 Na rany
Žiačky U14 Na rany
Žiaci U12 Na rany
Žiačky U12 Na rany
X- spoločná chlapci Na rany
Y- spoločná dievčatá Na rany
Odpaliská HCP od HCP do Vek od Vek do Pohlavie
1. kolo - Skalica 2015 - 18
RED +9,0 36,0 0 12
YELLOW +9,0 36,5 13 14
RED +9,0 36,0 0 14
2. kolo - Skalica 2015 - 18
RED +9,0 36,0 0 12
YELLOW +9,0 36,5 13 14
RED +9,0 36,0 0 14
Dokumenty
Propozície
Kategória Kapacita Iba pre členov Prihlásených
Žiaci U14 0 9
Žiačky U14 0 2
Žiaci U12 0 5
Žiačky U12 0 4
X- spoločná chlapci 0 14
Y- spoločná dievčatá 0 6
* Nezaradení 0 0
* Odhlásení s výsledkom 0 0
Všetko 0 20
VŠETCI
Meno Členské čísloČlenské č. Klub HCP
CHOMA Marek 18258 Golf Trnava 1,3
CIBULKA Alex 15004 Penati Golf Club 11,2
FRIEDRICHOVÁ Karolína 18778 Golf Trnava 5,7
GRACHOVÁ Olívia 15970 Penati Golf Club 6,0
GURSKÁ Zuzana 19713 GC Pegas 20,9
HENISCH Samuel 19139 Royal Valley Golf Club 29,0
HLOŽÁNEK Lukáš 22561 Golf Trnava 12,6
KAZIMÍR Tomáš 17551 Golfový klub Alpinka Košice 33,2
LABANC Adam 15936 Golf Trnava 5,4
LORENCOVIČ Adam 17697 Penati Golf Club 7,4
MAJERČÁK MAREK ALBERT 18871 Penati Golf Club 8,6
MASÁR Matias 15142 GC Pegas 0,8
NOVOTNÁ Olívia 18020 Golf Trnava 24,1
ORAVEC - ŽIGMUND Marek 19355 Golf Club Skalica 15,8
PHAM Le Trieu Khang Mario 19135 GC Pegas 2,5
TOMANKA Michal 17374 Golfový klub Hrubá Borša 14,1
VAŇO Ondrej 18839 Golf and Country Club Piešťany 12,3
ZELÍSKOVÁ Diana 17888 Golfový klub Hrubá Borša 30,7
ZELÍSKOVÁ Lívia 16853 Golfový klub Hrubá Borša 6,2
ŽIHLAVNÍK Šimon 14134 Golf Club WELTEN 7,1
Žiaci U14
Meno Členské čísloČlenské č. Klub HCP
CHOMA Marek 18258 Golf Trnava 1,3
CIBULKA Alex 15004 Penati Golf Club 11,2
HENISCH Samuel 19139 Royal Valley Golf Club 29,0
LABANC Adam 15936 Golf Trnava 5,4
LORENCOVIČ Adam 17697 Penati Golf Club 7,4
MASÁR Matias 15142 GC Pegas 0,8
ORAVEC - ŽIGMUND Marek 19355 Golf Club Skalica 15,8
PHAM Le Trieu Khang Mario 19135 GC Pegas 2,5
ŽIHLAVNÍK Šimon 14134 Golf Club WELTEN 7,1
Žiačky U14
Meno Členské čísloČlenské č. Klub HCP
FRIEDRICHOVÁ Karolína 18778 Golf Trnava 5,7
ZELÍSKOVÁ Lívia 16853 Golfový klub Hrubá Borša 6,2
Žiaci U12
Meno Členské čísloČlenské č. Klub HCP
HLOŽÁNEK Lukáš 22561 Golf Trnava 12,6
KAZIMÍR Tomáš 17551 Golfový klub Alpinka Košice 33,2
MAJERČÁK MAREK ALBERT 18871 Penati Golf Club 8,6
TOMANKA Michal 17374 Golfový klub Hrubá Borša 14,1
VAŇO Ondrej 18839 Golf and Country Club Piešťany 12,3
Žiačky U12
Meno Členské čísloČlenské č. Klub HCP
GRACHOVÁ Olívia 15970 Penati Golf Club 6,0
GURSKÁ Zuzana 19713 GC Pegas 20,9
NOVOTNÁ Olívia 18020 Golf Trnava 24,1
ZELÍSKOVÁ Diana 17888 Golfový klub Hrubá Borša 30,7
X- spoločná chlapci
Meno Členské čísloČlenské č. Klub HCP
CHOMA Marek 18258 Golf Trnava 1,3
CIBULKA Alex 15004 Penati Golf Club 11,2
HENISCH Samuel 19139 Royal Valley Golf Club 29,0
HLOŽÁNEK Lukáš 22561 Golf Trnava 12,6
KAZIMÍR Tomáš 17551 Golfový klub Alpinka Košice 33,2
LABANC Adam 15936 Golf Trnava 5,4
LORENCOVIČ Adam 17697 Penati Golf Club 7,4
MAJERČÁK MAREK ALBERT 18871 Penati Golf Club 8,6
MASÁR Matias 15142 GC Pegas 0,8
ORAVEC - ŽIGMUND Marek 19355 Golf Club Skalica 15,8
PHAM Le Trieu Khang Mario 19135 GC Pegas 2,5
TOMANKA Michal 17374 Golfový klub Hrubá Borša 14,1
VAŇO Ondrej 18839 Golf and Country Club Piešťany 12,3
ŽIHLAVNÍK Šimon 14134 Golf Club WELTEN 7,1
Y- spoločná dievčatá
Meno Členské čísloČlenské č. Klub HCP
FRIEDRICHOVÁ Karolína 18778 Golf Trnava 5,7
GRACHOVÁ Olívia 15970 Penati Golf Club 6,0
GURSKÁ Zuzana 19713 GC Pegas 20,9
NOVOTNÁ Olívia 18020 Golf Trnava 24,1
ZELÍSKOVÁ Diana 17888 Golfový klub Hrubá Borša 30,7
ZELÍSKOVÁ Lívia 16853 Golfový klub Hrubá Borša 6,2
Kategória Kapacita Iba pre členov Prihlásených
Žiaci U14 0 9
Žiačky U14 0 2
Žiaci U12 0 5
Žiačky U12 0 4
X- spoločná chlapci 0 14
Y- spoločná dievčatá 0 6
Všetko 20
1. kolo
Flight Čas Jamka Meno #1 Meno #2 Meno #3 Meno #4
1 09:10 1 VAŇO Ondrej LABANC Adam PHAM Le Trieu Khang Mario
2 09:20 1 GRACHOVÁ Olívia ZELÍSKOVÁ Lívia ŽIHLAVNÍK Šimon
3 09:30 1 LORENCOVIČ Adam MAJERČÁK MAREK ALBERT CIBULKA Alex
4 09:40 1 HLOŽÁNEK Lukáš TOMANKA Michal
5 09:50 1 ORAVEC - ŽIGMUND Marek GURSKÁ Zuzana
6 10:00 1 NOVOTNÁ Olívia HENISCH Samuel
7 10:10 1 ZELÍSKOVÁ Diana KAZIMÍR Tomáš
8 10:20 1 MASÁR Matias CHOMA Marek FRIEDRICHOVÁ Karolína
2. kolo
Flight Čas Jamka Meno #1 Meno #2 Meno #3 Meno #4
1 09:00 1 ZELÍSKOVÁ Diana NOVOTNÁ Olívia
2 09:10 1 GURSKÁ Zuzana GRACHOVÁ Olívia
3 09:20 1 KAZIMÍR Tomáš HLOŽÁNEK Lukáš
4 09:30 1 ZELÍSKOVÁ Lívia FRIEDRICHOVÁ Karolína
5 09:40 1 TOMANKA Michal VAŇO Ondrej MAJERČÁK MAREK ALBERT
6 09:50 1 HENISCH Samuel ORAVEC - ŽIGMUND Marek CIBULKA Alex
7 10:00 1 LORENCOVIČ Adam PHAM Le Trieu Khang Mario ŽIHLAVNÍK Šimon
8 10:10 1 LABANC Adam CHOMA Marek MASÁR Matias
Žiaci U14
Poradie Meno Klub Členské č. HCP Kolo 1 Kolo 2 Skóre HCP po
1 MASÁR Matias GCPEG 15142 0,8 69 / 37 76 / 30 145 0,4
2 CHOMA Marek GTT 18258 1,3 75 / 32 74 / 33 149 1,3
3 PHAM Le Trieu Khang Mario GCPEG 19135 2,5 78 / 30 75 / 33 153 3,1
4 ŽIHLAVNÍK Šimon GCW 14134 7,1 78 / 35 75 / 38 153 6,4
5 LABANC Adam GTT 15936 5,4 77 / 34 83 / 28 160 5,5
6 LORENCOVIČ Adam Penati GC 17697 7,4 83 / 31 81 / 33 164 7,6
7 CIBULKA Alex Penati GC 15004 11,2 86 / 33 84 / 36 170 11,0
8 ORAVEC - ŽIGMUND Marek GCS 19355 15,8 99 / 26 87 / 36 186 16,9
9 HENISCH Samuel RVGC 19139 29,0 104 / 35 96 / 41 200 28,2
Žiačky U14
Poradie Meno Klub Členské č. HCP Kolo 1 Kolo 2 Skóre HCP po
1 FRIEDRICHOVÁ Karolína GTT 18778 5,7 76 / 37 75 / 39 151 5,0
2 ZELÍSKOVÁ Lívia GKHB 16853 6,2 82 / 32 89 / 24 171 6,4
Žiaci U12
Poradie Meno Klub Členské č. HCP Kolo 1 Kolo 2 Skóre HCP po
1 MAJERČÁK MAREK ALBERT Penati GC 18871 8,6 84 / 27 80 / 30 164 9,5
2 HLOŽÁNEK Lukáš GTT 22561 12,6 87 / 27 78 / 36 165 10,5
3 VAŇO Ondrej GCCP 18839 12,3 86 / 28 86 / 28 172 12,3
4 TOMANKA Michal GKHB 17374 14,1 87 / 29 93 / 23 180 14,1
5 KAZIMÍR Tomáš GKAK 17551 33,2 97 / 39 104 / 32 201 31,4
Žiačky U12
Poradie Meno Klub Členské č. HCP Kolo 1 Kolo 2 Skóre HCP po
1 GRACHOVÁ Olívia Penati GC 15970 6,0 81 / 32 74 / 39 155 5,5
2 NOVOTNÁ Olívia GTT 18020 24,1 95 / 38 91 / 42 186 22,8
3 GURSKÁ Zuzana GCPEG 19713 20,9 95 / 34 103 / 27 198 20,6
4 ZELÍSKOVÁ Diana GKHB 17888 30,7 113 / 29 105 / 35 218 30,2
X- spoločná chlapci
Poradie Meno Klub Členské č. HCP Kolo 1 Kolo 2 Skóre HCP po
1 MASÁR Matias GCPEG 15142 0,8 69 / 37 76 / 30 145 0,4
2 CHOMA Marek GTT 18258 1,3 75 / 32 74 / 33 149 1,3
3 PHAM Le Trieu Khang Mario GCPEG 19135 2,5 78 / 30 75 / 33 153 3,1
4 ŽIHLAVNÍK Šimon GCW 14134 7,1 78 / 35 75 / 38 153 6,4
5 LABANC Adam GTT 15936 5,4 77 / 34 83 / 28 160 5,5
6 MAJERČÁK MAREK ALBERT Penati GC 18871 8,6 84 / 27 80 / 30 164 9,5
7 LORENCOVIČ Adam Penati GC 17697 7,4 83 / 31 81 / 33 164 7,6
8 HLOŽÁNEK Lukáš GTT 22561 12,6 87 / 27 78 / 36 165 10,5
9 CIBULKA Alex Penati GC 15004 11,2 86 / 33 84 / 36 170 11,0
10 VAŇO Ondrej GCCP 18839 12,3 86 / 28 86 / 28 172 12,3
11 TOMANKA Michal GKHB 17374 14,1 87 / 29 93 / 23 180 14,1
12 ORAVEC - ŽIGMUND Marek GCS 19355 15,8 99 / 26 87 / 36 186 16,9
13 HENISCH Samuel RVGC 19139 29,0 104 / 35 96 / 41 200 28,2
14 KAZIMÍR Tomáš GKAK 17551 33,2 97 / 39 104 / 32 201 31,4
Y- spoločná dievčatá
Poradie Meno Klub Členské č. HCP Kolo 1 Kolo 2 Skóre HCP po
1 FRIEDRICHOVÁ Karolína GTT 18778 5,7 76 / 37 75 / 39 151 5,0
2 GRACHOVÁ Olívia Penati GC 15970 6,0 81 / 32 74 / 39 155 5,5
3 ZELÍSKOVÁ Lívia GKHB 16853 6,2 82 / 32 89 / 24 171 6,4
4 NOVOTNÁ Olívia GTT 18020 24,1 95 / 38 91 / 42 186 22,8
5 GURSKÁ Zuzana GCPEG 19713 20,9 95 / 34 103 / 27 198 20,6
6 ZELÍSKOVÁ Diana GKHB 17888 30,7 113 / 29 105 / 35 218 30,2