ZRFGC Majstrovstvá klubu 2022

Malá Ida, 24. 09. 2022 | 08:0025. 09. 2022 | 14:00

Základné informácie
Skrátený názov ZRFGC MS2022
Organizátor Red Fox golf club Malá Ida
Spoluorganizátor
Ihrisko Malá Ida
Hlavný rozhodca GREGA Igor
Rozhodca
Riaditeľ súťaže
Súťažný výbor Mgr. Andrej Seman, Ivan Centko,
turnaj
Termín
Dátum a čas zahájenia 24. 09. 2022 | 08:00
Dátum a čas ukončenia 25. 09. 2022 | 14:00
Počet kôl 2
Spôsob štartu Postupný štart o 08:00 hod. Štartovná listina bude uverejnená 23.09.2022 o 17:00 hod na recepcii a na skga.sk 1. deň štartovka zostavená podľa HCP. 2. deň štartovka zostavená Technickou komisiou RFGC, zverejnená bude 24.09.2022 o 20:00 hod.
Prihlásenie
Dátum a čas podania prihlášky 23. 08. 2022 | 08:00
Dátum a čas uzávierky prihlášok 23. 09. 2022 | 15:00
Minimálny počet prihlásených 20
Počet prihlásených 50
Kapacita turnaja 56
Spôsob registrácie Na recepcii golfové klubu RedFox alebo telefonicky na čísle +421 949 452 663
turnaj
Pravidlá a podmienky
Povolenie meracích zariadení
Zákaz dopravy (buggy a pod.)
Ceny zodpovedajú amatérskemu statusu
Poplatky za stravovanie
Poplatky Green fee za dva dni(sobota+nedeľa)spolu 60 Eur + štartovné za dva dni(sobota+nedeľa) 40 Eur. Green fee za jedeň deň 40 Eur a štartovné 25 Eur.
Úhrada nákladov golfová recepcia
Ostatné informácie
Popis Majstrovstvá Golfového klubu Red Fox pre registrovaných golfistov. Prvé miesto v kategórii muži a ženy - majster GK Red Fox /len člen s domovským klubom Red Fox/. Propozície majstrovstiev budú doplnené. Kategória A Muži RFGC : HCP od 0 do 36,0 – BIELE ODPALISKÁ/ na rany. Kategória A Ženy RFGC : HCP od 0 do 36,0 – MODRÉ ODPALISKÁ/ na rany. Kategória B senior RFGC 50 plus : HCP od 0 do 36,0 – BIELE ODPALISKÁ/ na rany Kategória B seniorky RFGC 50 plus : HCP od 0 do 36,0 – MODRE ODPALISKÁ/ na rany Kategória C junior RFGC : HCP od 0 do 36,0 – BIELE ODPALISKÁ/ na rany Kategória C juniorka RFGC : HCP od 0 do 36,0 – MODRE ODPALISKÁ/ na rany
Podmienky Hráč musí byť členom SKGA, prípadne inej národnej golfovej federácie. Hráč pri prezentácii predloží členský preukaz SKGA. Hráči inej národnej federácie predložia členskú kartu a potvrdenie o HCP.
Víťazstvo RED FOX CLUB muži/ženy najnižší počet rán ( odohrané obe hracie dni ), Majtrom / Majsterkou clubu Red Fox - Malá Ida s parkovacím miestom sa môže stať iba člen s domovským členstvom v klube.
Ceny Majster Clubu RedFox – 1.miesto Majster Clubu RedFox – 2.miesto Majster Clubu RedFox - 3.miesto Majsterka Clubu RedFox – 1.miesto Majsterka Clubu RedFox – 2.miesto Majsterka Clubu RedFox – 3.miesto Junior Majster Clubu RedFox – 1.miesto Juniorka Majsterka Clubu RedFox – 1.miesto Senior Majster Clubu RedFox – 1.miesto Seniorka Majsterka Clubu RedFox – 1.miesto
Poznámka uzavierka 23.09.2022 o 15:00, hráči prihlásený po 15:00 hod. automaticky zaradený na koniec štartovacej listiny
Kategória Hrací systém Hra s HCP S úpravou
Kategória A Muži HCP 0-36 - na rany Na rany
Kategória A Ženy HCP 0-36 - na rany Na rany
Odpaliská HCP od HCP do Vek od Vek do Pohlavie
1. kolo - Malá Ida 2018 18
BLUE +9,0 38,0 0 80
WHITE 0 36,0 0 80
2. kolo - Malá Ida 2018 18
WHITE 0 36,0 0 80
BLUE +9,0 38,0 0 80
Kategória Kapacita Iba pre členov Prihlásených
Kategória A Muži HCP 0-36 - na rany 0 40
Kategória A Ženy HCP 0-36 - na rany 0 10
* Nezaradení 0 0
* Odhlásení s výsledkom 0 0
Všetko 0 50
VŠETCI
Meno Členské čísloČlenské č. Klub HCP
BARNA Miroslav 07920 Red Fox golf club Malá Ida 8,5
BARNOVÁ Elena 09231 Red Fox golf club Malá Ida 17,6
BUJŇÁK Ján 02371 Red Fox golf club Malá Ida 15,7
ČALOVKA Tomáš 14068 Red Fox golf club Malá Ida 23,0
CENTKO Ivan 00009 Tatranský GK 16,7
ČISLÁK ST. Viliam 16249 Red Fox golf club Malá Ida 14,2
DADULÁK Rudolf, ml. 02002 Red Fox golf club Malá Ida 7,6
DADULÁK Rudolf, st. 02000 Lomnický GK 8,9
DADULÁKOVÁ Paula 02045 Lomnický GK 22,1
DOLNÝ Jakub 17256 Red Fox golf club Malá Ida 7,9
FEDOROV Martin 12432 Red Fox golf club Malá Ida 16,5
GENCO Martin 13963 Red Fox golf club Malá Ida 7,8
GERHART Miroslav 18624 Red Fox golf club Malá Ida 11,2
GERMAN Miroslav 06548 Red Fox golf club Malá Ida 9,3
GERMANOVÁ Valéria 06808 Red Fox golf club Malá Ida 20,2
HANKE Stefan 20278 Red Fox golf club Malá Ida 26,2
HIRMANOVÁ Oksana 13090 Red Fox golf club Malá Ida 16,8
HOCMAN Ladislav 03050 Lomnický GK 21,9
HOLUB Gabriel 03860 Red Fox golf club Malá Ida 9,0
IVANČO Patrik 20437 Red Fox golf club Malá Ida 21,8
JANOČKOVÁ Andrea 18370 Golfový klub Alpinka Košice 37,2
JANOŠÍK Tomáš 12858 Red Fox golf club Malá Ida 10,2
JUHÁS Tomáš 05224 Red Fox golf club Malá Ida 5,9
JUHÁS Tomáš st. 14379 Red Fox golf club Malá Ida 21,8
JUHÁSOVÁ Gabriela 14380 Red Fox golf club Malá Ida 24,0
KALINÁČ Anton 11106 Golfový klub Alpinka Košice 11,0
KALINÁČOVÁ Zuzana 13051 Golfový klub Alpinka Košice 21,5
KAPUSTA Štefan 11074 Red Fox golf club Malá Ida 17,8
KEVIN Thomas 15,6
KOCH Ladislav 04124 Lomnický GK 21,3
KOCHOVÁ Miriam 04125 Lomnický GK 16,8
KORLOVÁ Janette 13572 Red Fox golf club Malá Ida 34,1
MAČAK Ervin 16153 Red Fox golf club Malá Ida 12,9
MARIN Peter 11439 Red Fox golf club Malá Ida 6,4
MENESKIE Joseph c 22541 Red Fox golf club Malá Ida 11,0
MESAROŠ Radoslav 18627 Red Fox golf club Malá Ida 15,0
NOVÁČEK Viliam 05415 Golfový klub Alpinka Košice 26,2
NOVAČKOVÁ Marta 05416 Golfový klub Alpinka Košice 17,4
PUNDŽÁK Radovan 08877 Red Fox golf club Malá Ida 12,1
ROKITA Ivo 19389 Red Fox golf club Malá Ida 13,3
SÁDEL Peter 11108 Golfový klub Alpinka Košice 11,8
ŠALITROŠ Marko 17678 Golfový klub Alpinka Košice 7,4
ŠALITROŠ Vladimír 17917 Golfový klub Alpinka Košice 12,5
ŠAULIČ Pavol 13627 Red Fox golf club Malá Ida 11,5
SEMAN Andrej 12246 Red Fox golf club Malá Ida 13,0
SOPKO Milan, st. 02036 Lomnický GK 10,4
STRAKA Štefan 03287 Lomnický GK 14,8
TRIBULA Roland 09259 Red Fox golf club Malá Ida 9,8
VESELOVSKÍ ML. Alfréd 17390 Red Fox golf club Malá Ida 12,8
ZEMEN Marián 19594 Red Fox golf club Malá Ida 16,3
Kategória A Muži HCP 0-36 - na rany
Meno Členské čísloČlenské č. Klub HCP
BARNA Miroslav 07920 Red Fox golf club Malá Ida 8,5
BUJŇÁK Ján 02371 Red Fox golf club Malá Ida 15,7
ČALOVKA Tomáš 14068 Red Fox golf club Malá Ida 23,0
CENTKO Ivan 00009 Tatranský GK 16,7
ČISLÁK ST. Viliam 16249 Red Fox golf club Malá Ida 14,2
DADULÁK Rudolf, ml. 02002 Red Fox golf club Malá Ida 7,6
DADULÁK Rudolf, st. 02000 Lomnický GK 8,9
DOLNÝ Jakub 17256 Red Fox golf club Malá Ida 7,9
FEDOROV Martin 12432 Red Fox golf club Malá Ida 16,5
GENCO Martin 13963 Red Fox golf club Malá Ida 7,8
GERHART Miroslav 18624 Red Fox golf club Malá Ida 11,2
GERMAN Miroslav 06548 Red Fox golf club Malá Ida 9,3
HANKE Stefan 20278 Red Fox golf club Malá Ida 26,2
HOCMAN Ladislav 03050 Lomnický GK 21,9
HOLUB Gabriel 03860 Red Fox golf club Malá Ida 9,0
IVANČO Patrik 20437 Red Fox golf club Malá Ida 21,8
JANOŠÍK Tomáš 12858 Red Fox golf club Malá Ida 10,2
JUHÁS Tomáš 05224 Red Fox golf club Malá Ida 5,9
JUHÁS Tomáš st. 14379 Red Fox golf club Malá Ida 21,8
KALINÁČ Anton 11106 Golfový klub Alpinka Košice 11,0
KAPUSTA Štefan 11074 Red Fox golf club Malá Ida 17,8
KEVIN Thomas 15,6
KOCH Ladislav 04124 Lomnický GK 21,3
MAČAK Ervin 16153 Red Fox golf club Malá Ida 12,9
MARIN Peter 11439 Red Fox golf club Malá Ida 6,4
MENESKIE Joseph c 22541 Red Fox golf club Malá Ida 11,0
MESAROŠ Radoslav 18627 Red Fox golf club Malá Ida 15,0
NOVÁČEK Viliam 05415 Golfový klub Alpinka Košice 26,2
PUNDŽÁK Radovan 08877 Red Fox golf club Malá Ida 12,1
ROKITA Ivo 19389 Red Fox golf club Malá Ida 13,3
SÁDEL Peter 11108 Golfový klub Alpinka Košice 11,8
ŠALITROŠ Marko 17678 Golfový klub Alpinka Košice 7,4
ŠALITROŠ Vladimír 17917 Golfový klub Alpinka Košice 12,5
ŠAULIČ Pavol 13627 Red Fox golf club Malá Ida 11,5
SEMAN Andrej 12246 Red Fox golf club Malá Ida 13,0
SOPKO Milan, st. 02036 Lomnický GK 10,4
STRAKA Štefan 03287 Lomnický GK 14,8
TRIBULA Roland 09259 Red Fox golf club Malá Ida 9,8
VESELOVSKÍ ML. Alfréd 17390 Red Fox golf club Malá Ida 12,8
ZEMEN Marián 19594 Red Fox golf club Malá Ida 16,3
Kategória A Ženy HCP 0-36 - na rany
Meno Členské čísloČlenské č. Klub HCP
BARNOVÁ Elena 09231 Red Fox golf club Malá Ida 17,6
DADULÁKOVÁ Paula 02045 Lomnický GK 22,1
GERMANOVÁ Valéria 06808 Red Fox golf club Malá Ida 20,2
HIRMANOVÁ Oksana 13090 Red Fox golf club Malá Ida 16,8
JANOČKOVÁ Andrea 18370 Golfový klub Alpinka Košice 37,2
JUHÁSOVÁ Gabriela 14380 Red Fox golf club Malá Ida 24,0
KALINÁČOVÁ Zuzana 13051 Golfový klub Alpinka Košice 21,5
KOCHOVÁ Miriam 04125 Lomnický GK 16,8
KORLOVÁ Janette 13572 Red Fox golf club Malá Ida 34,1
NOVAČKOVÁ Marta 05416 Golfový klub Alpinka Košice 17,4
Kategória Kapacita Iba pre členov Prihlásených
Kategória A Muži HCP 0-36 - na rany 0 40
Kategória A Ženy HCP 0-36 - na rany 0 10
Všetko 50
1. kolo
Flight Čas Jamka Meno #1 Meno #2 Meno #3 Meno #4
1 08:00 1 JUHÁS Tomáš MARIN Peter ŠALITROŠ Marko DADULÁK Rudolf, ml.
2 08:10 1 GENCO Martin DOLNÝ Jakub BARNA Miroslav DADULÁK Rudolf, st.
3 08:20 1 HOLUB Gabriel GERMAN Miroslav TRIBULA Roland JANOŠÍK Tomáš
4 08:30 1 HIRMANOVÁ Oksana NOVAČKOVÁ Marta KOCHOVÁ Miriam BARNOVÁ Elena
5 08:40 1 SOPKO Milan, st. KALINÁČ Anton MENESKIE Joseph c GERHART Miroslav
6 08:50 1 ŠAULIČ Pavol SÁDEL Peter PUNDŽÁK Radovan ŠALITROŠ Vladimír
7 09:00 1 ČISLÁK ST. Viliam MAČAK Ervin SEMAN Andrej ROKITA Ivo
8 09:10 1 GERMANOVÁ Valéria KALINÁČOVÁ Zuzana DADULÁKOVÁ Paula JUHÁSOVÁ Gabriela
9 09:20 1 VESELOVSKÍ ML. Alfréd STRAKA Štefan MESAROŠ Radoslav KEVIN Thomas
10 09:30 1 BUJŇÁK Ján ZEMEN Marián CENTKO Ivan ČALOVKA Tomáš
11 09:40 1 JUHÁS Tomáš st. IVANČO Patrik HOCMAN Ladislav HANKE Stefan
12 09:50 1 KAPUSTA Štefan KOCH Ladislav NOVÁČEK Viliam FEDOROV Martin
13 10:00 1 KORLOVÁ Janette JANOČKOVÁ Andrea
2. kolo
Flight Čas Jamka Meno #1 Meno #2 Meno #3 Meno #4
1 08:00 1 HANKE Stefan JUHÁS Tomáš st. HOCMAN Ladislav
2 08:10 1 KOCH Ladislav KAPUSTA Štefan NOVÁČEK Viliam ČALOVKA Tomáš
3 08:20 1 IVANČO Patrik ČISLÁK ST. Viliam KEVIN Thomas BUJŇÁK Ján
4 08:30 1 ROKITA Ivo TRIBULA Roland MENESKIE Joseph c JANOŠÍK Tomáš
5 08:40 1 KORLOVÁ Janette GERMANOVÁ Valéria JANOČKOVÁ Andrea JUHÁSOVÁ Gabriela
6 08:50 1 STRAKA Štefan SÁDEL Peter SOPKO Milan, st. CENTKO Ivan
7 09:00 1 SEMAN Andrej MESAROŠ Radoslav ZEMEN Marián GENCO Martin
8 09:10 1 HOLUB Gabriel JUHÁS Tomáš MAČAK Ervin GERHART Miroslav
9 09:20 1 KOCHOVÁ Miriam BARNOVÁ Elena NOVAČKOVÁ Marta KALINÁČOVÁ Zuzana
10 09:30 1 KALINÁČ Anton ŠALITROŠ Vladimír DADULÁK Rudolf, st. ŠALITROŠ Marko
11 09:40 1 VESELOVSKÍ ML. Alfréd MARIN Peter DOLNÝ Jakub ŠAULIČ Pavol
12 09:50 1 GERMAN Miroslav DADULÁK Rudolf, ml. BARNA Miroslav PUNDŽÁK Radovan
Kategória A Muži HCP 0-36 - na rany
Poradie Meno Klub Členské č. HCP Kolo 1 Kolo 2 Skóre HCP po
1 DOLNÝ Jakub RFMI 17256 7,9 90 / 27 85 / 32 175 7,9
2 VESELOVSKÍ ML. Alfréd RFMI 17390 12,8 89 / 34 86 / 37 175 12,4
3 GERHART Miroslav RFMI 18624 11,2 92 / 31 85 / 36 177 11,0
4 JUHÁS Tomáš RFMI 05224 5,9 91 / 27 88 / 27 179 6,7
5 KALINÁČ Anton GKAK 11106 11,0 88 / 33 91 / 30 179 11,0
6 BARNA Miroslav RFMI 07920 8,5 87 / 31 92 / 30 179 8,5
7 ŠALITROŠ Marko GKAK 17678 7,4 91 / 27 89 / 28 180 7,6
8 GERMAN Miroslav RFMI 06548 9,3 85 / 34 95 / 25 180 9,4
9 PUNDŽÁK Radovan RFMI 08877 12,1 89 / 33 92 / 32 181 12,9
10 ŠAULIČ Pavol RFMI 13627 11,5 91 / 31 91 / 31 182 11,6
11 MESAROŠ Radoslav RFMI 18627 15,0 93 / 34 90 / 37 183 14,6
12 MARIN Peter RFMI 11439 6,4 90 / 30 93 / 23 183 6,5
13 DADULÁK Rudolf, st. LGK 02000 8,9 90 / 30 93 / 28 183 9,3
14 DADULÁK Rudolf, ml. RFMI 02002 7,6 86 / 32 97 / 22 183 7,9
15 GENCO Martin RFMI 13963 7,8 95 / 24 91 / 31 186 7,8
16 SEMAN Andrej RFMI 12246 13,0 93 / 32 96 / 28 189 13,0
17 BUJŇÁK Ján RFMI 02371 15,7 101 / 26 89 / 38 190 15,6
18 HOLUB Gabriel RFMI 03860 9,0 91 / 28 99 / 22 190 9,0
19 MENESKIE Joseph c RFMI 22541 11,0 97 / 27 94 / 28 191 12,0
20 CENTKO Ivan TGK 00009 16,7 102 / 28 90 / 40 192 15,9
21 ROKITA Ivo RFMI 19389 13,3 96 / 29 97 / 29 193 13,3
22 ŠALITROŠ Vladimír GKAK 17917 12,5 89 / 34 104 / 24 193 13,0
23 KEVIN Thomas USS-RF 15,6 101 / 29 93 / 34 194 15,6
24 JANOŠÍK Tomáš RFMI 12858 10,2 99 / 23 96 / 24 195 10,4
25 SOPKO Milan, st. LGK 02036 10,4 99 / 23 96 / 24 195 10,4
26 IVANČO Patrik RFMI 20437 21,8 99 / 35 98 / 36 197 21,2
27 TRIBULA Roland RFMI 09259 9,8 97 / 28 100 / 23 197 10,3
28 STRAKA Štefan LGK 03287 14,8 93 / 33 104 / 22 197 15,4
29 MAČAK Ervin RFMI 16153 12,9 91 / 33 106 / 20 197 13,3
30 ZEMEN Marián RFMI 19594 16,3 94 / 33 110 / 22 204 16,3
31 ČALOVKA Tomáš RFMI 14068 23,0 112 / 24 96 / 39 208 22,3
32 JUHÁS Tomáš st. RFMI 14379 21,8 105 / 29 107 / 27 212 22,0
33 HANKE Stefan RFMI 20278 26,2 105 / 35 109 / 33 214 25,9
34 HOCMAN Ladislav LGK 03050 21,9 109 / 27 118 / 20 227 22,5
35 KOCH Ladislav LGK 04124 21,3 102 / 31 WD 102 21,2
35 NOVÁČEK Viliam GKAK 05415 26,2 110 / 29 WD 110 26,9
35 KAPUSTA Štefan RFMI 11074 17,8 108 / 25 WD 108 18,6
38 ČISLÁK ST. Viliam RFMI 16249 14,2 100 / 28 WD 100 14,4
39 SÁDEL Peter GKAK 11108 11,8 93 / 30 93 11,8
40 FEDOROV Martin RFMI 12432 16,5 117 / 16 117 17,0
Kategória A Ženy HCP 0-36 - na rany
Poradie Meno Klub Členské č. HCP Kolo 1 Kolo 2 Skóre HCP po
1 BARNOVÁ Elena RFMI 09231 17,6 99 / 32 93 / 37 192 17,2
2 KOCHOVÁ Miriam LGK 04125 16,8 98 / 32 106 / 27 204 16,8
3 NOVAČKOVÁ Marta GKAK 05416 17,4 100 / 31 105 / 26 205 17,8
4 KALINÁČOVÁ Zuzana GKAK 13051 21,5 109 / 29 112 / 26 221 21,5
5 GERMANOVÁ Valéria RFMI 06808 20,2 114 / 21 109 / 24 223 21,5
6 KORLOVÁ Janette RFMI 13572 34,1 111 / 38 130 / 30 241 34,2
7 JANOČKOVÁ Andrea GKAK 18370 37,2 118 / 35 126 / 33 244 37,0
8 HIRMANOVÁ Oksana RFMI 13090 16,8 112 / 21 112 16,8
9 JUHÁSOVÁ Gabriela RFMI 14380 24,0 120 / 18 120 24,5
10 DADULÁKOVÁ Paula LGK 02045 22,1 WD --- 22,1