V Agame to zas žilo!

Počasie sa síce vyhrážalo, že v tento deň 7.9. nám nebude priať na našu akciu, ale nakoniec sa umúdrilo a prialo nám ako už mnoho krát. Tých, ktorých to odradilo, môžu ľutovať. Akcia sa naozaj vydarila, a riadny lejak začal až keď z baru odchádzali poslední hostia.
Počas tohto dňa sme stihli kadečo – hlavne si spomenúť na fantastických ľudí, ktorí už s nami nie sú, a to na Mirka Kožárika, s ktorým sme  organizovali Rock for friends a samozrejme aj na nášho rockera a nášho člena Jana Peča II, ktorý tiež nielen v Agame, ale aj v slovenskom golfe veľmi chýba.
Tak každý zapálil v Golf bare sviečku, pozdvihli sme čaše s výborným Burčákom od nášho “dvorného” vinára Lojzíka Masaryka a išli sme hrať texas scramble dvojíc.
S Lojzíkom sme na ihrisku mali kopec roboty „nalívat a nalívat enem pro našich golfistov…”
Tu sú nakoniec mená víťazov / teda čo si ich pamatáme, nakoľko sme vyhlasovali výsledky už keď bola tma, a tak sme sa nestihli odfotiť na bedni ako v Agame  býva zvykom /
1. miesto Roskošovci – Laco a Dada
2. miesto Donič Filip a Drgoňová Jana
3. miesto Boorová Klaudia a Dano
Nearest to the pin – Rendek Martin
Zatiaľ čo my  sme hrali,  kačky sa piekli u našej členky Oľgy Kotianovej v Penzióne Maxim, a upiekli ich teda naozaj fantasticky.
K nim sme pridali už len lokše, výbornú kapustu a zapili sme burčákom, tiež súzvuk hudby…
Po oficiálnej časti náš už čakal fantastický hudobník a hlavne výborný  človek, a už aj priateľ  Agamy Henry Tóth. Pridal sa ku kapele Vabank nášho člena Borisa Lauka, a o fantastickú zábavu bolo postarané.
Sme radi, že aj naša myšlienka vybudovať v Koši Kempingski sa stretla s úspechom. Postupne pribúdali stany, o ktoré boli opreté lyže takže “develotri” si môžu robiť poznámky aké je to jednoducheé, keď sa chce .-)
Počas prestávky sme mali tombolu, z ktorej výťažku sme sa rozhodli, že zakúpime každý rok strom a zasadíme ho na ihrisku na jamke Mirka Kožárika vždy počas majstrovstiev Ihriska a aj týmto spôsobom si budeme pripomínať tých, ktorí už bohužiaľ  s nami nie sú.
Už teraz máme termín na ďalší ROCK FOR FRIENDS ktorý bude 5.9.2020!!! Ideme ďalej…

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER