V čase od 19.08. do 23.08. sa uskutočnil druhý prázdninový kemp pre juniorov. 

Viedli ho Emka Dzuriková a Lucka Ujhelyiová – III. násobné vícemajsterky Slovenska, takže juniorov rodičia mali možnosť zveriť do naozaj výborných golfových rúk. Sme veľmi radi, že použili nové pomôcky, ktoré sme pre tréningy nielen pre juniorov, ale aj dospelých zakúpili.
Juniori okrem golfu hrali aj Footgolf, ktorý ich bavil, ale tiež sa každý deň jazdilo aj na našich koňoch. Taktiež sme mali možnosť využívať bazén, ktorý v týchto horúčavách padol naozaj vhod.
O stravu sa starala naša „klubová kuchárka“ babkam- Beátka Hagarová, ktorej patrí veľká vďaka, a tak juniori mali každý deň domácu stravu, ktorá im veľmi chutila.
O tom, že baby naozaj zodpovedne pristúpili k výuke golfu, svedčia aj výborné výsledky na záverečnom turnaji pod názvom AGAMÁČIK CUP.
Tu sú mená výhercov:
1. miesto Pietrik Marcel, náš fantastický pridružený člen, ktorý si členstvo u nás zaplatil zo svojho vreckového, čo je naozaj fantastický prístup. Svojim prístupom ku golfu nám pripomínal našu výbornú Aniku Bolčíkovú.
Marcelovi sa podarilo na našom ihrisku zlepšiť svoj HCP z 35,0 na 33,5
2. miesto patrilo tiež výbornému Doničovi Filipovi, ktorý si vstúpil do svojho golfového svedomia, a začal pristupovať ku golfu veľmi svedomito. Dúfame, že mu tento prístup vydrží. Každopádne sa mu podarilo konečne pohnúť so svojim HCP a tak si ho vylepšil z 36 na 35,5.
3. miesto prekvapivo vyhral náš zlatý nováčik Barborka Matúš
Samozrejme, že žiaden junior neodišiel naprázdno, všetci dostali diplomy, tričká s naším logom a šiltovky a pochopiteľne sladké odmeny.
Víťazom gratulujeme, ale aj všetkým juniorom, ktorí veríme, že u nás prežili krásne chvíle spojené s golfom.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER