V nedeľu 30.10.2016 pozývame všetkých na HALLOWEEN NIGHT FUN pod Trenčianskym hradom!

Touto cestou by sme Vás chceli pozvať na náš posledný turnaj v tomto roku Halloween night fun – texas scramble dvojíc so svietiacimi loptičkami.

Príďte si vychutnať jedinečné spojenie golfu a strašidelnej halloweenskej atmosféry v G&SKTN. Nebojte sa predviesť svoje kreatívne zručnosti a zabojujte v súťaži o najlepšie masky turnaja. Tri najlepšie dvojice hráčov budú ocenené unikátnymi trofejami zo sklární RONA v Lednických Rovniach a vecnými cenami z Mary Kay a Chicago Blackhawks. Naše turnaje na 9 jamiek sú vhodné pre celú rodinu. Po hre si vychutnáte výborné jedlo v 81 Sport Bar&Restaurant.

                  Canon štart je už o 17:00. Viac informácii o turnaji nájdete na: http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=18356543. Prihlasujte sa na www.skga.sk/turnajealebo na recepcii klubu info@golftrencin.skalebo t.č.+421 32 641 00 13. Tešíme sa na Vás:)

Ihrisko otvorené aj v NOVEMBRI!

Keďže nám počasie celkom praje, tak aj počas novembra je naše ihrisko stále otvorené, avšak upravujeme prvý teetime na 9:00 (ktorý sa môže posúvať počas prízemných mrazov) a posledný teetime je posunutý na 15:00. Termín si vopred môžete overiť na recepcii klubu(www.golftrencin.sk).

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER