Výpočet nového HCP

Vážení golfoví hráči a hráčky,

Z dôvodu blížiaceho sa prepočtu súčasných HCP na nový tzv. HCP Index, venujte prosím pozornosť tejto správe.

V prípade, že niektoré z Vašich posledných 20 súťažných výsledkov (pri trojdňovom turnaji v zahraničí ide teda o tri výsledky, za každý deň /kolo/ samostatne) ste odohrali v zahraničí a mimo servera SKGA, pošlite na adresu michalak@skga.sk potrebné podklady.

Za každé kolo samostatne: 

– dátum odohratia kola

– HCP, s ktorým ste vstupovali do daného hracieho dňa

– počet odohratých rán spolu (nie je potrebné posielať výsledky jednotlivých jamiek)

– počet STBF bodov spolu  (nie je potrebné posielať výsledky jednotlivých jamiek)

– course rating ihriska (CR) a slope rating ihriska (SR), na ktorom ste hrali

20 výsledkov spätne zasielajte od dnešného dňa dozadu, bez ohľadu na to, či boli výsledky dobré, alebo zlé, dôležitá je časová postupnosť. Z týchto 20 výsledkov systém použije 8 najlepších pre výpočet HCP Indexu.

V prípade, že máte posledných 20 kôl odohratých na ihriskách doma, aj v zahraničí, zasielajte len zahraničné kolá, vrátane hier v Českej republike. Domáce, na serveri SKGA vedené výsledky nie je potrebné posielať.

Pripomíname, že výsledky turnajov, ktoré ste posielali za účelom zápisu bodov do rebríčka SKGA nie sú použiteľné pre účely prepočtu HCP a aj tieto turnaje je potrebné rozdeliť na jednotlivé kolá a zdokladovať.

Kolo, výsledok, ku ktorému nebudú dodané správne podklady, nebude použité pre výpočty a server takéto kolo vynechá, akoby nikdy nebolo odohraté. V prípade nejasností zavolajte +421 905 861 047 – Rastislav Michalák.

Z dôvodu zmien v hodnotení turnajov vo svetovom rebríčku amatérskych golfistov (WAGR), ktoré sa priamo dotýkajú aj slovenského rebríčka golfistov a jeho nastavenia, nebudú nahadzované výsledky odohraté v roku 2020, až do vykonania potrebných opatrení na serveri SKGA. Výsledky z roku 2019 je možné zasielať do 31.1.2020. Po tomto termíne nebudú akceptované.

Ďakujeme.

Generálny partner

Hlavní partneri

 

Mediálni partner

 

Partneri

    

 

SKGA NEWSLETTER